Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lendvai Ildikó szerint ha a...

Lendvai Ildikó szerint ha a fidesz kerül kormányra, annyi lesz a nyugdíj, ami még az éhenhaláshoz sem elég, erre mit lehet mondani?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem neki nagyon szép nyugdíja lesz.

De örülök, hogy most legalább éhen lehet halni belőle.

2010. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
most sem magasabb,és akárki lesz hatalmon nem lesz hálás szerep.
2010. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 igabcsy ***** válasza:
93%
Erre én azt szoktam mondani, hogy: "Én azt sem hiszem el amit a Lendvai Ildikó kérdez, nem hogy azt, amit állít."
2010. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Az MSZP a svájci indexálást alkalmazta, vagyis a nyugdíjak reálértékét korrigálta a gazdasági növekedés mértékének megfelelően (felfelé). A Fidesz azt ígéri, hogy megőrzi a nyugdíjak reálértékét. Tehát inflációval korrigálja, de a gazdasági növekedéssel már nem. Úgyhogy a nyugdíjasok ennyivel már biztosan rosszabbul fognak járni, de ebben nincsen semmi meglepő. Ugyanezt csinálták '98 és 2002 közt is. A Fidesz nem volt sosem a nyugdíjasok pártja.
2010. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Ahogy az MszP sem volt soha a nyugdíjasok pártja.

Most ott tartanak a nyugdíjasok mintha a 8 évből 4 kiesett volna és a Fidesz kormányzott volna.


Persze hazudok mind a kettő, rendesen.


Gyurcsánynak volt Öszödi beszédje, OV nak lesz, de a magyarokért csak a Jobbik tehet valamit, mert neki még nincs megkötve a keze.


Erről hol burkoltan, hol már nyíltan, egyre több média beszél, ahogy beszédesek a kiszivárogtatások is.

2010. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mostani nyugdij is kb. ennyi..,hogy ne halj éhen,nem tudom miről beszél Sopánka??:D
2010. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Lendvai csak sepregessen a saját portáján, van mit...
2010. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Igen,de a Fidesz elsősorban nem a nyugdíjasokat szokta kiemelten kezelni,hanem a gyermeket nevelőket,és azokat akik már biztos anyagi háttérrel rendelkeznek és dolgoznak.
2010. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
A Fidesz nem fog a nyugdíjasokon segíteni,ahogy a kormán yzása idején sem tette.AZ MSZP viszont a válság előtt adott 13.havi nyugdíjat,és emelte is a nyugdíjakat.A Jobbik pedig nyugdíjakat sem fog adni,mert nem lesz neki miből.
2010. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Akkor menj el a Tescóba a 13. havi nyugdíjaddal most.

És mivel az MSZP elkúrta, még vagy 3-4-5 évig!

2010. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!