Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek nem tetszik az Orbán-ko...

Akinek nem tetszik az Orbán-kormány, az miért nem megy el Magyarországról?

Figyelt kérdés

Nekem sem tetszenek, de én tervezem, hogy elhúzok innen és nem panaszkodom, hogy így illiberálisok meg úgy leépítik a demokráciát.

El kéne fogadni, hogy a magyarok többségének erre van igénye és amíg demokrácia van, addig a többség dönt.

Éljenek benne boldogan, vigyorogjanak csak nyugodtan az egész hóbelevanchoz és az összes mutyihoz.

Egy kulturált ember elfogadja, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni.



2014. szept. 4. 23:00
1 2 3
 11/28 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Akinek nem tetszik az Orbán-kormány, az miért nem megy el Magyarországról?"


Én még tervezek élni egy 30-40 évet, vagy többet. Persze ki tudja mennyi lesz belőle. Orbánéknak mennyi van hátra kormányon? 4 év? Esetleg 4? Nehogymár én menjek el...

2014. szept. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%
Én menni fogok, nagyrészt egyetértek a kérdezővel. A magyar társadalomnak erre van igénye, még 20 év múlva is az Mszp-Fidesz tengely mentén fogják gyalázni egymást az emberek.
2014. szept. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

" Ezt a "xy-ra szavaztam mert volt porkolt" dolgot en sem ertem. "


Ennél csak azt utálom jobban amikor csalással jönnek elő.

Persze nyilván egyszerűbb rágalmazni mint elmenni szavazat számlálónak, dolgozni 18-20 órát egy vasárnap és meggyőződni arról, hogy csalni gyakorlatilag esélytelen.

2014. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek nem tetszik az Orbán-kormány, az miért nem megy el Magyarországról?"

Szerintem mennek, mendegélnek folyamatosan, nagy az elvándorlás. Az a csalás akinek egy családtagja kimegy az általában pár év leforgása alatt eltűnik az országból.

2014. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
55%

"az Orbán-kormány, az miért nem megy el Magyarországról?

Nekem sem tetszenek, de én tervezem, hogy elhúzok innen és nem panaszkodom, hogy így illiberálisok meg úgy leépítik a demokráciát.

El kéne fogadni, hogy a magyarok többségének erre van igénye és amíg demokrácia van, addig a többség dönt.

Éljenek benne boldogan, vigyorogjanak csak nyugodtan az egész hóbelevanchoz és az összes mutyihoz.

Egy kulturált ember elfogadja, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni."


Tudjátok gyerekek vannak akiket mindenük ideköt legyen az család, otthon, satöbbi, és nem akarják azért itthagyni mert 25 év óta a balliberósokat, fideszt váltogatjátok!

2014. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Fel kéne szép lassan fogni,hogy sokan azért nem mennek ki,mert nem tehetik meg.Mennének,de ugye az útiköltség meg a kinti megélhetés fizetésig sem ingyen van.Mit nem lehet azon megérteni hogy nem azért nem mennek ki,mert nem akarnak,hanem mert nincs rá pénzük?
2014. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

# 7:

A nemzetieskedés nem zavar.

Az, hogy autokratikusak, néha még jól is jön.

Az viszont, hogy s_ggh_lyék a gazdasághoz, és az eredménytelenségüket olcsó propagandával próbálják palástolni, viszont már annál inkább.

2014. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
26%

"Az viszont, hogy s_ggh_lyék a gazdasághoz"


Hát persze. Te biztosan jobban csinálnád...

Mindenki hülye csak te vagy helikopter.

2014. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
61%
én megyek ki és viszem a diplomámat is. ilyen embereknek nem fogok dolgozni. :)
2014. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
19%

" én megyek ki és viszem a diplomámat is. ilyen embereknek nem fogok dolgozni. :)"


De azért az jól jött, hogy az állam kitanított, ugye?

2014. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!