Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek nem tetszik az Orbán-ko...

Akinek nem tetszik az Orbán-kormány, az miért nem megy el Magyarországról?

Figyelt kérdés

Nekem sem tetszenek, de én tervezem, hogy elhúzok innen és nem panaszkodom, hogy így illiberálisok meg úgy leépítik a demokráciát.

El kéne fogadni, hogy a magyarok többségének erre van igénye és amíg demokrácia van, addig a többség dönt.

Éljenek benne boldogan, vigyorogjanak csak nyugodtan az egész hóbelevanchoz és az összes mutyihoz.

Egy kulturált ember elfogadja, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni.



2014. szept. 4. 23:00
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

"Szerintem van még egy pár hozzám hasonló gondolkodású ember."


Az lehet, hogy vannak egy páran, de a magyarok nagy részének erre van igénye, amit Orbán képvisel. Szóval, ha le is váltják Orbánt, akkor jön egy másik, aki ugyan ezt fogja csinálni, mert meg kell felelni a választóknak.

2014. szept. 4. 23:05
 2/28 anonim ***** válasza:
12%
Ahoz hogy elmennyenek tehetség is kell. Mivel nincs könnyebb sírni rinyálni
2014. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy is lepontoznak, de leírom.


Nem tetszik az Orbán kormány. Utálom a fideszt. DE nem tetszett a Gyurcsány kormány sem és a baloldalt is utálom. A jobbikot nem utálom, szimplán nevetségesnek tartom. Az LMP lehetne az egyik legnormálisabb párt, igaz nekik is vannak olyan dolgaik amik nem jók, de egyenlőre a legjobbak. Ők viszont nem fognak kormányt alapítani még jó ideig.


Abban teljesen igazad van, hogy a magyarok többsége is tehet erről az egészről. Erre van igény. Nézd meg, Békemenet. Mennyien mennek bééégetni. Hát hajrá. Ebben az országban nincs jövő. Akinek van esze, az elmegy. Én is mérnök informatikusnak tanulok + beszélek angolul felsőfokon, emellett most fogok elkezdeni egy skandináv nyelvet, hogy mire befejezem a nyelvet, jól tudjam és utána irány valamelyik Skandináv ország. Ez azért is fontos, hogy majd a szüleimről tudjak gondoskodni, mert amikor 10 év múlva nem marad itt senki, csak fideszhív, minimálbéres, nyugdíjas, közmunkás + rejtett erőforrás, akkor szépen összeomlik az egészségügy, hisz nem folyik be elég pénz a tb-ből, nem fogják tudni fizetni a nyugdíjakat, mert nem folyik be elég pénz a nyugdíjjárulékból.


Összegezve menekülj, menekülj, menekülj míg orbán le nem záratja a határokat az illiberális demokrácia nevében

2014. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

De amúgy Magyarország megérdemli a sorsát.


Nincs még egy ilyen ország, ahol:


-Ennyi érdekszavazó van (fideszre szavaztam, volt pörkölt)

-Ahol ennyi olyan ember van, aki nem úgy szavaz, hogy mi

lehet jó, hanem legkisebb rossz (Fidesz-Mszp párharc,

pedig mind kettő lop csal hazudik)

-Ahol ennyi irigy, undorító ember van. Ha megdöglött a

tehenem, dögölne meg a szomszéd tehene is.

-Az ilyen emberekről nem is beszélve.


https://www.youtube.com/watch?v=8ALKq4tVuUQ

https://www.youtube.com/watch?v=GqX94CZykZo


Fidesz is jön az állami dolgaival, nemzeti dohánybolt, most lesz nemzeti alkoholbolt. Jobbik is szereti ezt a magyarkodást, akkor tessék, ez a véleményem.


Magyar seggbe magyar lófaszt

2014. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%

Én is tervezem, hogy elmegyek. Mérnök leszek hamarosan, beszélek két idegen nyelvet (már ahogy, de gyakorlással belejövök) és van mellette már szakmám is. 2006-ban próbálkoztunk azzal, hogy megdöntsük a rendszert, nem jött össze. Az akkori közhangulat miatt úgy gondolom hogy most már felesleges is lenne próbálkozni. Inkább itt hagyom ezt a bégető csürhét és haljanak éhen.


2: Nem igény van rá, csak ez is jó mindenkinek.

4: Amíg bent vagyunk az EU-ban arra nincs esély, hogy lezárassa a határokat.

2014. szept. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert jobban szeretem a hazámat, minthogy ilyenek martalékának hagyjam.
2014. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

"Azért mert jobban szeretem a hazámat, minthogy ilyenek martalékának hagyjam."


Akkor neked végül is remek a Fidesz, mert ők azok, akik mindent nemzetivé tesznek.

2014. szept. 4. 23:42
 8/28 anonim ***** válasza:
43%

"Ennyi érdekszavazó van (fideszre szavaztam, volt pörkölt)"


Ilyen nem történt. Mindenki arra szavazott amire akart. Mondjuk a pörkölt virsi sör az pont hogy az MSZP-re jellemző kampányfogás. :P

2014. szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért,mert:

-idősebbek

-betegek

-nincs annyi pénzük sem,hogy Vecsésig megvegyék a jegyet,nem külföldre utazgatni és ott kitartani az első fizetésig.Nem mindenkinek vannak ám jómódú szülei,rokonai,akik segítik az újrakezdésben.Hitelt nem kapnak a havi 22 ezer forintra és vagyontárgyuk sincs,amit pénzzé tehetnének

-Belefásultak az egész életbe

-nem akarják/tudják otthagyni a családjukat,mondjuk beteg szülőket ápolás nélkül.

-szeretik a hazájukat.

Szóval nem mindenki szerencsétlen lúzer,aki nem lohol külföldre.Legtöbben egyszerűen nem tehetik meg.

2014. szept. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%

Ezt a "xy-ra szavaztam mert volt porkolt" dolgot en sem ertem. A szavazofulkebe odaallt valaki es fogta a kezet az embereknek hogy "megetted a porkoltet, tudod hova tedd az x-et"?

Ne legyetek mar idiotak.

2014. szept. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!