Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek nem tetszik az Orbán-ko...

Akinek nem tetszik az Orbán-kormány, az miért nem megy el Magyarországról?

Figyelt kérdés

Nekem sem tetszenek, de én tervezem, hogy elhúzok innen és nem panaszkodom, hogy így illiberálisok meg úgy leépítik a demokráciát.

El kéne fogadni, hogy a magyarok többségének erre van igénye és amíg demokrácia van, addig a többség dönt.

Éljenek benne boldogan, vigyorogjanak csak nyugodtan az egész hóbelevanchoz és az összes mutyihoz.

Egy kulturált ember elfogadja, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni.



2014. szept. 4. 23:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
3%

"én megyek ki és viszem a diplomámat is. ilyen embereknek nem fogok dolgozni. :)"


Nem fogtok hiányozni. :) Éppen az ilyenek miatt utálják sokan azokat akik kimentek mert azt hiszik utána, hogy ők a f..gyerekek.

2014. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
11%
A Fidesz-re szavaznak a legtöbben,ezért tényleg Mo.nagy részének megfelel.Vannak akik elviselik,vannak akik el akarnak menni,és vannak akik rinyálnak,hogy milyen rossz,de jobban ők se tudnák irányítani az országot.Olyan úgyse lesz,hogy mindenkinek jó legyen,úgyhogy akinek nem tetszik,az kulturált módon el kéne viselje.
2014. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

" Mit nem lehet azon megérteni hogy nem azért nem mennek ki,mert nem akarnak,hanem mert nincs rá pénzük?"


Aki igazán akar az úgyis megy. Nem pénz kérdés. Összespórolnak egy kis útravalót, kimegy először csak egy ember aztán ha már jó a helyzet akkor a többi is utána. Rengeteg tényleg csóró ember ment már ki...

2014. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 BlackSword ***** válasza:
Mert nem mehet el az ország durván 60%a... Korán sem akarja a fideszt az ország nagy része, csak a választási törvényt kellene megváltoztatni
2014. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Én például azért nem, mert szeretem a hazámat.

A kormányt nem szeretem.

De itt akarok élni, itt születtem, itt nevelkedtem, itt lettem szerelmes, itt alapítottam családot, itt teremtettem egzisztenciát, ITT ÉLEK.

Itt élnek a rokonaim, barátaim is.

És itt is akarok maradni.


Nem nekem kellene elhagyni az országot, hanem annak, aki tönkreteszi.

2014. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el,ha majd elfogy a pénz a seggnyalóknak,akkor majd nem fognak rájuk szavazni.

Ugyanis ez gazdaságilag fenntarthatatlan,ami itt megy.

2014. dec. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
95%

Előttem szólónak igaza van.

Annyi a nagy szerencsénk,hogy még az EUban vagyunk,addig nem tehetnek meg bármit...

2014. dec. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudsz elmennyi, inkább maraggy, és vegyél egy helyesírási szótárat
2015. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!