Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A konteó hívők megválaszolnák...

A konteó hívők megválaszolnák nekem ezt a kérdést Orbánnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nos, beszélgettem pár összeesküvés hívő ismerősömmel és mind azt mondták, hogy Orbán Viktor és a Fidesz is csak egy báb a Háttérhatalom és az Illumináti kezében. De már itt az oldalon is láttam leírva ezt, szóval nem csak ők hisznek benne.

A kérdésem az lenne, hogy ha Orbán Viktor ezeket az ufózsidókat vagy reptíliánokat vagy miket szolgálja, akkor miért uszítja egyfolytában a magyar társadalmat az EU ellen, ami ugye a konteósok szemében az eljövendő Világállam egyik része lesz majd és a démon-gyíkemberek hozták létre, hogy szolgaságba döntsék vele az európai népeket?


Megkérdeztem már ezt az ismerőseimtől is, mire ők azt mondták, hogy ez is a műsor része, hogy megtévesszenek minket. De mégis minek?

Ha a Fidesz valóban velük van, akkor a 90%-ban uniós forrásokból megvalósított projecteket miért úgy állítja be, mint ha az ő érdemük lenne az egész, amikor elméletileg az lenne a céljuk, hogy a magyarok minél jobban szeressék az Uniót?


Szóval nem értem a logikát...



2014. szept. 5. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Rátapintottál a konteó lényegére: megcáfolhatatlan. Akármit csinálnak Orbánék, az így vagy úgy megfelel a konteóhívők elképzelésének. És pont. És ez az a pont, amikor rájössz: ezek hülyék.


Egyébként van náluk egy egyszerű módszer: vedd rá őket egy gondolatjátékra: mi lenne ha Orbánék pont az ellenkezőjét tennék annak amit tesznek, az megcáfolná-e a hitüket a háttérhatalomban? Nem, nade akkor Orbánék viselkedése miért bizonyíték az ufózsidók létezésére? Erre nem fognak tudni mit mondani.

2014. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

érdekes, a legnagyobb illuminati találkozóra a bilderberg ülésre, magyarországról, csak a gordonkát hívták meg!!

minő meglepetés!

és most bejelentették, hogy egy francia multinál fog dolgozni, ügyvezető igazgatóként, de továbbra is politizál majd itthon is, de csak háttérből.

orbánékról sehol se esett szó!

2014. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-es, 2008-ban Martonyi János volt náluk és ő fideszes, szóval ezzel öngólt lőttél.

Amúgy meg nem hiszem, hogy ez nagyon számítana.

2014. szept. 5. 22:51
 4/9 anonim ***** válasza:

nem lőttem óngólt, mert én a mostaniról beszéltem, és nem a régiről.

és erre csak magyarországról, bajnait hívták meg, és a kampányukban visszaköszöntek azok az irányelvek, amit a banki nagytőkés társadalom szeretett volna, szerencsére alig kaptak támogatót a szavazók közül, most pedig meg az egyik legrosszabbul teljesítő párt.

2014. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért kell mindent egy kalap alá venni.

Háttérhatalom igenis létezik.

Én egyszerűen szervezett bűnözésnek hívom.


Én is felteszek neked egy kérdést:

ha nincsenek összeesküvések, miért vannak titkosszolgálatok?


Miért nem oszlatják fel a világ összes titkosszolgálatát, hiszen nincsenek összeesküvések.

Egy szabad órádban csörögj rá párra és közöld velük a nézeteid.

2014. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Maradjunk a tényeknél. Orbán a Soros alapítványon keresztül tanult, és a FIDESZ-t folyamatosan támogatja George Soros. Ő egy dollármilliárdos bankár, és állandó Bildelberg tag. Tehát nyilvánvaló hogy háttérhatalom létezik. Vannak olyan elméletek is, mi szerint sok ilyen háttérhatalmi alak valójában nem ember, hanem egy idegen hüllő faj egyedei. Nos én erről még bizonyítékot nem láttam, és elég abszurd a dolog. Viszont az hogy háttérhatalom létezik, az egy letagadhatatlan tény.
2014. szept. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kedves kerdezo , akkor beszeljunk normalisan egymassal!:)

ezzel kezdenem a mondokamat:


Egyesek azt hiszik, hogy mi (a Rockefeller család - D. J.) egy olyan titkos szövetséghez tartozunk, amely az Egyesült Államok valódi érdekei ellen tevékenykedik, családommal együtt 'internacionalistának' minősítenek, aki összeesküszik világszerte másokkal, hogy létrehozzon egy integráltabb globális politikai és gazdasági világrendszert - egy egységes világot, ha úgy tetszik. Ha pedig ez a vád ellenem, akkor büszkén vállalom, hogy bűnös vagyok."


(David Rockefeller, a Council on Foreign Relations - a Külkapcsolatok Tanácsának elnöke 1970-től 1985-ig és a Trilateral Commission - Háromoldalú Bizottság alapítója, írja ezt 2002-ben megjelent Emlékiratainak a 405. oldalán)



Rockefeller, egyike ennek a tarsasagnak, mely nemcsak az Egyesult Allamokat bomlasztja, ez a betegseg, melynek neve szabadkomuvesseg, hanem az egesz Nyugat, Japan , Ausztralia a kezukben van.Nincs semmifele reptoidn reptilian hulyeseg, es kikerem magamnak hogy ezt allitjak hogy ufozsido meg ilyen keptelensegekben hiszek.Szo nincs ilyenrol, van szo viszont csaladokrol, mely generaciokon at gyarapitottak vagyonukat. Ilyenek a rotschildok, vanderbiltek, rockefellerek, morganek ..etc etc.

A politikai elet ezekben az orszagokban, mind a kezukben van.Teljesen mimdegy hogy mszp,fidesz, amyamkinja, sot meg a jobbik is idetartozik.A lenyeg a recept ami osidok ota bevalt.. "oszd meg es uralkodj" . Tehat adott az orszagban 2nagy es nehany kisebb part jelenleg.A lemyeg hogy a tarsadalmat ossze kell ugrasztani..te ilyem vagy te olyan vagy te meg emilyen en meg amolyan. De a fejedbe ultetik a gondolatot hogy van valasztasod.

.es mindig van egy part aki mindig ezt mondja" nem jajj mi jobban tudjuk , rosszabbul el a nep mint 4 eve.."

pffffffff..hallottal mar az egyenes aranyossagrol? 25eve az evek multaval parhuzamosan esik az eletszinvonal, kozbiztonsag romlik,kilatastalansag,elvandorlas.ezek vannak.De ezert konnyu pedalozni minden 4evben hogy 4eve jobban elt a magyar es most rosszabbul..es akkor mindig elhiszi a birka tarsadalom hogy ha megszavazza a fideszt akkor jobb lesz..de nem lesz jobb ..sot romlik minden..de ha 18ba mszp lesz akkor se lesz jobb..:))

Na akkor hogy a kerdesre is valaszoljak..ugy mukodik ez a politikai maffia, hogy van orban..es jelenleg most o lophatja az adofizetok penzet..ezert ebben a meseszinhazban..mindent elkovet hogy elhitesse a neppel hogy az mszp banda milyen rossz stb stb mert igy jobban meggazdagodik a bandaja.Az hogy az eu-t mocskolja az csak azert kell mert az emeszp epp eu parti szinjatekot folytat..es a nep pedig elegge eu szkeptikus ezert orban eu ellenes mantrakat nyom ejjel nappal..tiszta sor..

Az EGYETLEN VAlODI ELLENTET az az, hogy azert kuzd az egyik bagazs meg a masik hogy ki lopja az orszag penzet..de nyugalom addig az mszp se hal ehen soros gyuri meg eleve a parttamogatasbol vigan megelnek..es lesz@rjak azt hogy ha ehezel, mindent lesz@rnak.A statisztikakat ugy meghamisitjak hogy hihetetlen..es vandorlunk elfele szepen..minden a tervnek megfeleloen halad.De nyugodtan hidd el hogy van valasztasod..

2014. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
templomi esküvő is összeesküvés
2014. szept. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te most komolyan logikát vársz egy összeesküvés elmélettől és Fideszesektől? Ugyan már!
2014. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!