Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik "nosztalgiapolitika"...

Akik "nosztalgiapolitika" alapján az MSZP-re szavaznak, miért nem szavaznak inkább a Munkáspártra?

Figyelt kérdés
Az MSZP posztkommunista köntösbe bújtatott vadkapitalista párt, a Munkáspárt a Kádár-rendszert hozná vissza.

2014. szept. 9. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Az MSZP tényleg azzal kampányolt a 90-es években meg 2002-ben is, hogy újra olcsó lesz a tej....stb


Az MSZP-nek volt pénze kampányra, volt médiája is.


A Munkáspárt meg nem volt ismert és nem volt pénzük.

2014. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
mert a béőd népnek kell a reklám különben nem is létezik a párt vagy úgy van vele akkor elpocsékolja a szavazatát. Amúgy tényleg vadkapitalista. Mindig a hatalmat szolgálják ki ha jövőhéten kommunizmus lenne a legnagyobb erő akkor azt.. gyáva férgek gerinc nélkül
2014. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert a két párt messze nem azonos politikát folytat. A Kádár-rendszer nem olyan volt, mint amit a mai Munkáspárt hirdet. Az ő programjuk ugyanolyan megvalósíthatatlan, mint a Jobbiké. Bár a két párt programja nem azonos.
2014. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én tavasszal a Munkáspártra szavaztam. Nem éltem az előző rendszerben, de egy olyan pártot kerestem, ami lényegében a Jobbik rasszizmus nélkül.
2014. szept. 9. 10:28
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

#4


1. A Jobbik nem rasszista.


2. Pont hogy a Kádár rendszerben ütötték-vágták a cigányokat ha nem dolgoztak(persze mindenki mást is), vagy ha kéregettek, vagy bármi bűncselekményt csináltak.

2014. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lenne a normális. Mármint hogy a cigányokra is vonatkoznának a törvények. Csak hát ugye ők a többség vagyis a kisebbség és ezért nekik szabad lopni gyilkolni meg erőszakolni mert olyan szegény kis suttyók. Nem azért kell őket ütni mert cigányok hanem mert bűnözők.

Viszont ha már itt tartunk a korrupt pénzembereket is elszámoltattathatnák.

2014. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert gondolom alig ismeri valaki, a másik meg, hogy nem tartják tényezőnek, az emberek többsége pedig nem támogat kis pártokat, mivel sokkal jobb érzés neki egy erős pártot támogatni, mivel azzal saját magát is erősnek érzi.


Egyszerű pszichológia.

2014. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma már kevesen vannak, akik még képesek (mert élnek) "nosztalgiapolitika" alapján szavazni. Sokkal többen vannak, akik "érzelempolitika" és "nemtudáspolitika" alapján szavaznak. Például akár a csődbe jutott szocializmusra. Mert az nem érdekli őket, mitől jutott csődbe, csak a naiv hit számít, hogy visszajön valami kádárista "jóság". Nem jön vissza, ha tehetnék se.
2014. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!