Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik magyar politikus...

Melyik magyar politikus használta a "zemberek" kifejezést? Annyit látom cinikusan leírva, és nem tudom, kit idéznek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Orbán Viktor.
2014. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hollófernyiges ***** válasza:
77%
Ahogyan az első írta, Orbán kezdte el a zemberekezést, amikor a 2000-es évek elején imázsváltást végeztek rajta és a Fideszen. A pártból jobboldali konzervatív párt helyett néppárt lett, az addig csak háromrészes öltönyben mutatkozó és év helyett mindig csak esztendőző Viktor meg hirtelen nem kezdett nyakkendőt hordani és az addigi kizárólagos polgár helyett embereket mondott.
2014. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Budai Gyula az aki irdatlanul hadarva, artikulálatlanul beszél. Minden mondata így kezdődik a parlamentben: kévizseőú, kévizseőú...
2014. szept. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden politikus a zemberekre hívatkozik lépten nyomon.Ezzel akarnak nyomatékot adni annak,hogy legitimek a döntéseik,hisz azokat a zemberek akarják,tehát a nagy többség úgy általában.A népnek feltűnt,hogy állandóan rájuk hivatkoznak,szerintem ezért kapták fel.
2014. szept. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!