Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Ti örültök, hogy...

Davidpsp kérdése:

Jobbikosok! Ti örültök, hogy a Jobbik nyert a TV2, az ATV és a HÍR TV ellen?

Figyelt kérdés
[link] [link] [link] [link] Ezeket a cikkeket olvastátok ? Mert én igen! Ez nagyon jó hír! Csak azok írjanak, akik a Jobbikot támogatják és nincs ellenük! Ez a kérdés nem provokatív, nem hülye kérdés és nem hirdetés! Azok ne írjanak, akik ellenük van és akik utálják!

2014. szept. 12. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Mivel Magyarország nem egy szabad ország, ilyen is van.
2014. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
ha nem lenne szabad, te sem írkálhatnál ilyet, mint amit írtál!
2014. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem meglepő,például a Telaviv2-őt már sokszor megbüntették a Jobbik miatt,de úgy látszik nem tanulnak belőle :)
2014. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondom csak azok írjanak, akik Jobbikosok!
2014. szept. 12. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Akkor még egyszer hogy jobban megértsd!

Ezen az oldalon, bárki oda ír ahova, és tudod, amit leírsz, azért felelősséget vállalsz, de azt írsz amit akarsz.

Lelked rajta.

2014. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Ennek én is örülök :))
2014. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Az én véleményem az hogy minden csatorna ha hírt közöl köteles a Jobbik álláspontját is közölni.



Első sorban ez egyfajta rasszizmus, Magyarország egyik legnagyobb pártja a Jobbik, az szavazók több mint 20% a Jobbikra voksol, és szerintem a híreket néző emberek jó 80% át ha nem többet érdekli is, például nekem se a kedvenc pártom az MSZP, de azért elismerem hogy egyszer-egyszer ők is tudnak jót mondani, és ha másért nem is azért meghallgatom a véleményüket hogy tudjam kritizálni, vagy legalább tudjak arról hogy ők mit csinálnának. Egy ilyen témának a legalapvetőbb része hogy mind az összes nagyobb pártot aki érintett a témában megkérdeznek, és ha semmi képen nem akarják a Jobbik véleményét is közölni akkor mondjk ki a twben, legyen bőr a pofájukon és mondják ki hogy ők a jobbikkal kapcsolatban nem közölnek híreket. Ha a Jobbik tényleg annyira rossz, és csak gyűlölködni tud, akkor AZÉRT közöljék a hírt hogy a nép lássa hogy ez az igazság, DE NEHOGY ők döntsék el helyettünk hogy mi helyes és mi nem!


Másod sorban ez egy megtévesztés is:

Az hogy nem mondják el a Jobbik álláspontját az egy megtévesztés, mintha nekik nem lenne álláspontjuk, egy normál meber szerintem ezt a következtetést vonná le, mégis ki a franc gondolná hogy van olyan tw ami Magyarország egyik legnagyobb pártjának a véleményét ne adná le, miközben a Fideszét, Mszpjét leadja.

Még egyszer ismétlem önmagam, akkor ne sunyin elhallgassák, hanem legyen pofájuk is mondják meg hogy ők ezt nem adják le, nem ők kell eldöntsék hogy minket ez érdekel-é vagy nem, mi már kifejeztük hogy érdekel, amikor a szavazók 20% a Jobbikra voksolt, HA TETSZIk, HA NEM TETSZIK.

2014. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Necker válasza:
100%

Pontossan!

Elottem kommentelo mindent elmondott amit csak lehetett!

Nagyon jol kifejtette velemenyet es roppant jol fogalmazott!

A Fidesz es a baloldal a kezdetektol egy tányerbol

eszik! A Jobbik vezetojevel Vona Gáborral pedig nem reg futottam ossze váratlanul!

2014. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!