Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz hogy a...

Mit szóltok ahhoz hogy a facebook letiltotta a Szavazz a Jobbik ellen videóját?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 5. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Ne erre nem tudják mondani h a cionista zsidó háttérhatalom. Lehet akkor h a cionista hátérhatalom nem is létezik? Vagy lehet h már a jobbik is a kezükben van? Mit csinál most Rothschild? Kezd össze omlani minden. Lehet megszületett a náci fasiszta rasszista világ összeesküvés ami nyíltan zsidó ellenes, de őket is a cionisták pénzelnek? Érdekes.
2014. ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Az a helyzet, hogy tegnap megnéztem a videót, és mindegy, hogy a jobbik mit képvisel, az ellen az alkotmányosan elfogadott politikai párt ellen gyűlölködést szított. Feltételezéseken alapuló rágalmazások is voltak benne, és egy országot szólított fel arra, hogy rekessze ki azokat az embereket, akik nem a videó készítők eszmeisége mellett foglal állást. Amúgy a jobbik az utolsó előtti, akire szavaznék, (első a kommunisták) de a videó hibás volt, és szar is.
2014. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elolvastam Kulifai Máté postját, szerintem ez sem teljesen normális: "A Szavazz a Jobbik ellen Facebook csoport

természetesen tovább folytatja tevékenységét,

egyszersmind felszólítjuk Vona Gábort, hogy

vonja vissza a vélemény- és szólásszabadság

ellen küzdő csapatait, és ne képmutatóskodjon

tovább: ha tényleg az a cuki srác, akinek a

drága kampányban próbálja eladni magát,

szólítsa fel a neonáci kurucinfót, hogy szüntesse

be a Jobbik melletti korteshadjáratát.

Kulifai Máté szóvivő"


A Jobbik van a szólás szabadsága ellen??? :-D :-D

2014. ápr. 5. 09:21
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Biztos Zuckerbeg Jobbikos.
2014. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az FB-n biztos sokan jelentették és azért lett letiltva.


Ha megnézed, itt a GYK-n is ha meg is felel a szabályoknak 1 válasz vagy 1 kérdés, de sokan jelentik, akkor kifogják törölni.

2014. ápr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

"Ne erre nem tudják mondani h a cionista zsidó háttérhatalom. Lehet akkor h a cionista hátérhatalom nem is létezik? Vagy lehet h már a jobbik is a kezükben van? Mit csinál most Rothschild? Kezd össze omlani minden. Lehet megszületett a náci fasiszta rasszista világ összeesküvés ami nyíltan zsidó ellenes, de őket is a cionisták pénzelnek? Érdekes."


Sajnálatos hogy ilyen emberek is élnek otthon.:(

2014. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Ideje volt. A facebookon való politizálás amúgy is véleményes. Az ismerőseim alapvetően 3 csoportra oszthatók: 1. egyáltalán nem politizál (facén én is ilyen vagyok, szerintem nem oda való); 2. kiáll valaki mellett (nem tetszik, de nem ítélem el, még akkor sem, ha nem értek vele egyet); 3. valaki ellen próbálja hangolni az ismerőseit, gyűlölködik: szerintem ez minden formájában elítélendő. Meg az a baj, hogy itt tart az ország, hogy "szavazz valaki ellen". Pedig valaki ellen nem is lehet szavazni, csak valakire. És aki az arcát adta a videóhoz, ő is beállt a gyűlölködők táborába (ez közszereplőknél szerintem főleg probléma, bár volt köztük, akin nem lepődtem meg). Miért nem lehet pozitív gondolatokat sugározni egy kampányban?
2014. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"Sajnálatos hogy ilyen emberek is élnek otthon.:("


Szerintem meg a te gyűlölködő fajtád a sajnálatos.

2014. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem helyes!


Ha már az egyik oldalról állandóan a gyűlöletkeltéssel jönnek akkor ne legyen kettősmérce.


Eleve nem is lehet az ilyeneket komolyan venni.

2014. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

a negatív reklám is jó reklám!

Köszönjük, a videó készítőinek :)

2014. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!