Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon hogy alakult volna a...

Vajon hogy alakult volna a rendszerváltás, ha nincs jelen sem Antall, sem az MDF, illetve hogy befolyásolta volna a 90-es éveket, ha 94-ben megmarad az MDF, de nem győz az MSZP?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez annyira bonyolult "ha" kérdés,hogy csekély az értelme,ráadásul az első sor kizárja a másodikat.
2014. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor nem lett volna reakciós erő, maradt volna a szocializmus.

Valószínű, hogy nem lenne munkanélküliség és jobban élnénk.

2014. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

'Ez annyira bonyolult "ha" kérdés,hogy csekély az értelme,ráadásul az első sor kizárja a másodikat.'


Azért van az illetve. Külön-külön nem akartam feltenni, így belesuvasztottam 1 kérdésbe. Tehát tekintsd úgy, mintha 1 kérdésen belül 2-t kérdeztem volna.

2014. szept. 13. 22:59
 4/4 A kérdező kommentje:

'Akkor nem lett volna reakciós erő, maradt volna a szocializmus.

Valószínű, hogy nem lenne munkanélküliség és jobban élnénk.'


Csak tudnám, hogy rendszerváltó erőket miért divat pár embernek reakciós jelzővel titulálni.:) Na de mindegy, elnevezésekből ne csináljunk cirkuszt.

Egyébként kend miből feltételezi, hogy jobban élnénk nuku munkanélküliséggel? Szeretném emlékeztetni a kapun belüli munkanélküliségre. Amire rögtön jön a válasz, hogy legalább addig is volt meló. De kérdem én: minek van nagyobb értelme? Csinálunk valamit, aminek van haszna, vagy csupán díszelgünk egy 'papirossal', hogy lám nekünk munkánk van (még ha a valóságban nincs is)?

2014. szept. 13. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!