Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez mit jelent? december 31-ig...

Ez mit jelent? december 31-ig minden önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagnak személyesen kell azonosítania magát saját pénztáránál, különben 2015. január 1-jét követően nem teljesíthetőek a nyugdíjpénztári kifizetések.

Figyelt kérdés

A pénzcentrum.hu-n olvastam:

[link]

Nyithatott valaki tagnap egy számlát "Stirliz" fedőnévvel iratok nélkül? Esetleg ezen pénzeket is meg akarja védeni Gabika? Nem nevetséges nekem is van ott néhány millió forintom. Saját bárből befizettem átlag évi 500.000 -et és erre kaptam 100.000 adókedvezményt. Most viszik ezt is, mint a nyudgíjszámlapénzeket?



2014. szept. 18. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem valami démonizált dolog ez.

Adategyeztetési eljárás csupán, a visszaélések elkerülése végett.


Időpont, elmegy, adatok megbeszél, és kész.

2014. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Előzőnek. Adategyeztetés? Mivel? Minek? Számlát nyitni csak hiteles okmányokkal lehetett. Pénzt felvenni csak hitelese okmányokkal lehet
2014. szept. 19. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!