Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik éjjel nappal okoskod...

Azok akik éjjel nappal okoskodtak hogy a jobbik 25% felé nem kerül most mit mondanak?

Figyelt kérdés

[link]


26%-on vannak, és nem igaz az hogy 1% ide vagy oda, azért 1% mégis több tízezer ember. Annyira biztosan verte a mellét egy csomó mindenki hogy az akkor sem lesz 25% felett, de most átugrotta a ,,bűvös'' 25 öt.



2014. szept. 20. 22:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%

Régebben is mondták:

-2014-ben be sem kerül a parlamentbe.

-2014-re elveszíti a támogatóinak a felét.


Tudod kérdező, ez egyszerű pszichológia.

A liberális emberek ezekkel próbálják magukat nyugtatni, sokszor maguk is elhiszik, amit mondanak.


Képzelheted, milyen érzés nekik, amikor kiderül, hogy mégsem igaz, amit elképzeltek, hanem pont az ellentéte igaz.Olyankor magas pulzussal és remegő kézzel pattintják ki az újabb adag Xanaxot a leveléből.

2014. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
26%
Legalább van mire a kocsmába berúgni, mert még úgysem pusztult elég agysejt.
2014. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Tharos ***** válasza:
41%

Csak azért mondták, hogy nem érik el a 25%-ot, mert azt hitték, hogy a magyaroknak több eszük van annál, hogy ennyien rájuk szavazzanak.

De úgy néz ki, hogy tévedtek.

2014. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom nem vagyok nagy mszp-s de azért érdekes hogy az mszp-n kívül minden pártnál jelentős megugrás van apotenciális szavazók és a teljes lakosság között.
2014. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
54%
Azért egyetlen közvéleménykutató cég eredményéből még nem kell automatikusan 26%-os Jobbikot vizionálni, ahogy a 9%-os LMP is irreálisnak tűnik, majd ha több közvéleménykutató konstansan 25% körül méri a Jobbikot, akkor el lehet hinni, meg most jön az önkormányzati választás, ahol a megyei önkormányzatok összetétele általában a pártok országos támogatottságát is jól jelzi, legalábbis vidéken. Szóval jobbikos hurráoptimizmusnak még nincs itt az ideje. Egyébként egy másik közvéleméykutató cég a Jobbikot és az MSZP-t is 17%-n mérte az LMP-t meg 6-on, most szeptemberben (linkelni nem tudom, nem emlékszem melyik kutatócég volt), és szerintem ez reálisabb kép a pártok erőviszonyáról, aztán idővel majd kideerül.
2014. szept. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
17%
mért is nőne a százalék szakpolitikusokat tudnak felmútatni mikor a záslos hajójuk olyan nyomingerek mit az érettségizet zagyva vagy a dumagép dóró... ugyanmár
2014. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, nincsenek 26%-on. Ez csak statisztikai, nem tükrözi a valóságot. Sajnálom, de ez így van.
2014. szept. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
37%
En ,mint liberalis,azt mondom butul a magyar nep. Inkabb maradok Floridaba.
2014. szept. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Valahonnan sejtettem hogy a libsiknek a statisztika lesz a rossz xD.
2014. szept. 21. 09:30
 10/28 M.r Frakk ***** válasza:
66%

Kedves 9-es

Én kérlek meg rá hogy maradj kint Floridába hízzál fel 130 kilóra és ott kint pusztulj el elzsírosodásba és soha többet ne gyere vissza...

Köszönöm!

2014. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!