Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek ti örültök hogy...

Fideszesek ti örültök hogy ennyi stadion épül és erre költjük a pénzt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem, annak viszont örülök, hogy egyre szebbek a közterületek, lett Mol BuBi, és hosszabbodnak az autópályák. Az MSZP 8 éve alatt egyszerűen megállt az idő.
2014. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első légyszi ne offolj!
2014. szept. 22. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Fideszes vagyok és elmondtam a véleményemet. A stadionépítésnek speciel nem örülök, de inkább a Fidesz, mint az MSZP.
2014. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Sose épült annyi autópálya mint amennyi az mszp alatt. Csak megjegyzem. És amit a fidesz csinál, hogy ide told egy kicsit meg amoda, semmivel se viszi előrébb a déli országrészt.
2014. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
2007-ben megállt az M3-as autópálya építése Nyíregyházától keletre, pedig megígérték! A Fidesz folytatta Jármiig, és hamarosan kész lesz az ukrán határig.
2014. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem el, hogy már rögtön az első válaszban az MSZP-t kell szidni. A kérdés marhára nem tartalmazott egy csöppnyi MSZP-t sem. Nem érdekel az a párt senkit sem (ja, bocs, csak a FIDESZ-eseket). A FIDESZ pártiak tényleg nem tudnák, hogy mit csináljanak MSZP nélkül. Csak az MSZP lebeg a szemük előtt.
2014. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, én Fideszesként azt vallom, hogy a Fidesz egy rossz párt, de még mindig a legkisebb rossz. Azért emlegetem az MSZP-t, mert csak hozzá képest lehet meglátni, hogy nem is olyan rossz a Fidesz.


Szívem szerint az LMP-re szavaznék, de túl passzív a politikája és úgyse tudnak magas eredményt elérni a szavazásokon.

2014. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen tippmix? Amerikában miért van kétpártrendszer, amikor kismillió pártra lehet szavazni? Biztos vannak amerikaiak, akik utálják mind a demokrata, mind a republikánus pártot, és szívük szerint a liberatariánusokra vagy akár az amerikai kommunista pártra szavaznának, ezek mégse lesznek kormánypártok sohasem, mert úgy vannak vele, hogy a két nagypárt közül választják a kisebbik rosszat.
2014. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8%
Miért ne költhetnénk a pénzt stadionokra?
2014. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!