Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen az oldalon nem fideszesek...

Ezen az oldalon nem fideszesek vannak tobbsegben jol sejtem valaki ir valami jot rola rokton le pontozzatok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Rühes Fidesz!
2014. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Máshol sem a fideszesek vannak többségben. Ha a világ összes fidesz támogatóját összeszednéd akkor is csak pár ezren lennétek.
2014. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyébiránt mi az a rokton?
2014. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nincsenek a fideszesek többségben. Pont, hogy az mszp meg a jobbik van többségben ezen az oldalon. A feltett kérdések és megválaszolások közül melyek azok, ami miatt arra következtetsz, hogy sok a fideszes? Leginkább nincs olyan. A lepontozás meg azért van, mert nagy a rosszindulat az életkor meg alacsony.
2014. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Valaki még anno azt írta, hogy a rendes Fidesz-szavazó dolgozik, a családjával tölti az idejét, stb., míg aki nem fideszes, annak szar az élet, és az ilyen nyomorult fórumokon nyomul, hogy szapulhassa a regnáló kormányt.


Szóval ez a magyarázat arra, hogy mindenhol az antifideszesek vannak többségben :D Ha pedig egy-kettő idetéved, akkor arra farkasfalka módjára ráveti magát az élettelen csürhe.

2014. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%

Világ életemben jobboldali gondolkodású voltam.

Általános iskolában már fideszes rendezvényekre jártam, családostul, majd utána magamtól.

Megfogott annak az embernek a karakterisztikája, előadásmódja.Ahogy a tömeg éljenzik ha a beszédének vége.

Majd középiskolában diákpolitikával foglalkoztam, később ifjúsági szervezeteken keresztül kapcsolatba kerültem a párttal is.

Rengeteg pártrendezvény, családias hangulat, jó közösség, meghatározó személyek.

Ezek jellemzik a fideszt, amik most új országot építenek nekünk, akik ezt nem akarják, azok még mit keresnek itt?

Demokrácia van, irány nyugat.

Ezért a pártért bármilyen munkát vállalna az ember, az aki az ideológiát a magáévá tette, és tudja, hogy csak ez a kormány tud annyit változtatni a polgárok életminőségén, hogy európa egyik legsikeresebb országa lehessünk, és mindezt a fidesznek köszönhetjük, és a nagyszerű vezetésnek.

2014. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

6-os, azért nem nő a magyar kkv gdp termelése, ugye? Azért menekül innen mindenki, ugye? Azért előz meg már lassan románia is, ugye? Azért maradunk le életszínvonalban a nyugattól, ugye? Hanyatló nyugati lakos veszi a következő audiját, itthoni meg kap egy különadót, amit áthárít mindenki a fogyasztóra, hiába mond mást az m1. De ez is a hanyatló nyugat hibája, ugye?


Sose volt ennyire gyenge a forint, ez is hanyatló nyugat hibája, ugye?


Tuti provokáció volt ez a kommented, mert ha nem, akkor súlyos narancsködben élsz.

2014. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Látod, semmi jobboldalit nem írtam, mégis le lettem pontozva. Szóval itt nem csak a fideszesek vannak pontlehúzásra ítélve... Ráadásul úgy, hogy én senkit nem pontoztam le...


#5-ös voltam.

2014. szept. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Valaki még anno azt írta, hogy a rendes Fidesz-szavazó dolgozik"


Láttál te már fideszest dolgozni?

2014. szept. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fideszről lehetetlen jót írni/mondani. Aki esetleg tud az próbáljon már meggyőzni. Érvekkel.
2014. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!