Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a középosztály Orbán...

Ki a középosztály Orbán Viktor szerint?

Figyelt kérdés

Ők az egykulcsos adórendszerrel, amit anno ELLENZETT a bruttó (200) 300 ezret keresőknek segített, és valahogy úgy nyilatkozott, hogy az adórendszerrel ismét megadták a reményt a középosztálynaka, tehát a 300 ezer körüli, vagy feletti rétegen segítettek inkább, számomra pedig ez már inkább felső középosztály, mert az átlag fizu a középosztály a véleményem szerint.


Vannak szegény emberek is, de van egy réteg, akiről SENKI nem beszél, az a szegény és a középosztály közötti réteg, aki mondjuk 100-130- és mondjuk 250 között keres. Velük mi van? Ők nem szegények, és az Orbáni logika szerint nem is a kimondott középosztály...


És mikor már úgy érezném, hogy Orbánnak a középosztály a legfontosabb, akkor megvédi a közmunkásokat, és dicséri a dolgozó embereket.


Ki ma Magyarországon a középosztály? (Összegszerűen)


Ha én tisztességes dolgozó ember vagyok, legyek az szegényebb, vagy jobban élő, én is Orbán politikájának a központjában vagyok, vagy csak az, aki bruttó 300 felett keres?


(Volt már hasonló kérdésem a múltban, elnézést érte)



2014. szept. 22. 17:23
 1/4 A kérdező kommentje:
A zűrös fogalmazásért elnézést, nagyon siettem. :)
2014. szept. 22. 17:24
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azokra gondol középosztály alatt, akik tanult emberek, ha nem is diplomások, de van egy jó szakmájuk, amihez remekül értenek. Nem kell diploma a 250 ezres fizetéshez. Egy kőműves vagy ács simán keres napi 12-15 ezer forintot. A betanított gyári munkás az, aki nem középréteg meg nincs semmi szakterület amihez szakértelemmel értene. Csak megmutatják mit kell, aztán csinálja.
2014. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a jelenlegi adórendszerrel az is jól járt, akinek gyerekei vannak...
2014. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak azok, akiknek három gyereke van.
2014. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!