Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire érdemes szavazni az...

Kire érdemes szavazni az önkormányzati választásokon?

Figyelt kérdés
Budapesten kikre lehet szavazni, honnan ismerhetem meg a programjukat, terveiket. Melyik polgármester jelölt mit akar a várossal?

2014. szept. 25. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Önkormányzati választásoknál nem a pártszimpátia számít, szerintem, hanem a személy.
2014. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Lista: amelyik párttal szimpatizálsz.

Főpolgármester: Tarlósnak van a legtöbb esélye, meg talán Falusnak.

2014. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenre. Akit személyesen ismersz, már bizonyított, bármikor felkereshetsz és megbízol benne.

Faluhelyen így szokás és valójában erről szól a demokrácia.

Minden egyéb csak demokráciának álcázott diktatúra.

2014. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez abszolút kerület/körzetfüggő... Én alapvetően baloldali liberálisnak vallom magam, de a saját kerületemben a FIDESZ-es polgármesterrel nagyon meg vagyok elégedve... 12 éve ő tölti be ezt a pozíciót és most is őrá fogok szavazni. Persze parlamenti meg EP-s választásokon nem szavaznék a FIDESZRE, mert nem tetszik amit maga a párt képvisel, de a kerületet nagyon is jólétben és tisztaságban tartja az említett úriember.
2014. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Engem leginkább az érdekelne, hol nézhetnék utána. Tarlós István rendben tartja a várost? Melyik válna javára a városnak?
2014. szept. 26. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!