Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amúgy a fidesz miből gondolja...

Amúgy a fidesz miből gondolja azt, hogy külföldiek nincsenek tisztában azzal ami itthon folyik? Vagy ez csak egy ócska védekezés lenne mindenre, hogy nem tudják mi folyik itt és ezzel le van tudva?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 27. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Ugyan már.

Valószínűleg bulvárból tájékozódnak.


A múltkor a Berliner Zeitunk is hetet havat összehordott, majdnem azt írták, hogy Magyarországon lángoló kéményű krematóriumok vannak, ahol cigányokat tüzelnek.

2014. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

ma 13:19


Ja teljesen valószínű. Mikor a fidesz van kormányon akkor bulvárból tájékozódnak, mikor ők voltak ellenzékből, akkor meg hiteles helyekről.

Érdekes akkor semmit nem reagált a fidesz mikor a fehérorosz vezető(akit diktatúrának tartanak) azt mondta, hogy tetszik neki ami itt folyik. Na az vajon bók lenne?

2014. szept. 27. 13:24
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Senki se gondolhatja komolyan a lehallgatási meg hasonló botrányok óta, hogy az USA tájékozatlan ;) Kb. jobban ismerik a belügyeinket mint mi a nép. A 21. században meg egyébként is baromság azt hinni, hogy bármelyik ország amelynek külképviselete van M.O.-n, nem tud az ilyen fontos dolgokról mint pl. a Norvég alap körüli balhék.
2014. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon is tisztában vannak vele, hogy mi folyik itt. És ezt Fidesz is nagyon jól tudja.


De mégis mit vártál, mit mondanak majd? Igen, igazuk van életfogytig hatalmon akarunk maradni hogy minnél több pénzt lopjunk. Igen, szisztematikusan leépitjük a demokráciát. Igen, támadjuk a civilszervezeteket. Stb stb

Ilyet senki sem fog mond. Ehelyett inkább visszavágnak azzal politikai toposszal, hogy ezek médiumok hülyeséget beszélnek, nem is tudják mi folyik itt.

2014. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Ezek a bátor, derék amerikai demokraták, akik annyira szívükön viselik a szabadságjogokat, vajh 2006 őszén hol voltak, mikor a Gyurcsány-kormány rendőrsége embervadászat folytatott, félholtra vert, börtönben kínzott embereket, mikor vér folyt a pesti utcán, zászlókat tapostak, papokat vertek, szemeket lőtték ki. Fényes nappal.

Amikor 5 perces tárgyalásokon statáriális elmarasztaló ítéletek születtek, két három rendőr tanúvallomása alapján, a bizonyítékok teljes figyelmen kívül hagyásával. Az ilyen cselekedetek diktatúrában fordulnak elő.


Akkor hol voltak az amerikaiak?

2014. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Ember! Rendőri brutalitás és túlkapás nem egyenlő a demokrácia és jogállamiság leépítésvel, a hatlami ágak összevonásával, a civil szféra ellehetetlenítésével, a bírói függetlenség csorbításával, a visszamenőleges jogalkotással, a választói törvény testreszabásával, az egyetemi autonómia csorbításával stb.


Milló olyan esetet lehet mondani amikor rendőrök brutálisan megvertek tüntetőket Svédországtól Franciaországik, Olaszországtól Angliáig. Viszont e mellé nem társult az, hogy a hatalmon lévő párt a saját szája íze szerint szabta át az egész jogrendszert, a teljes társadalmi berendezkedést.

2014. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

A pénz és hatalom nagy úr! Ez jellemzi Amerikát.


[link]


[link]

2014. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Azért, ne ess túlzásba, egy embernek lőtték ki a szemét, és 15 ember sérült meg komolyabban. Meghalni nem halt meg senki.

Itt élsz Magyarországon, és mégis úgy ferdíted a tényeket, hogy öröm nézni.


Én voltam kint tünteni, a parlament előtt, nem lőtték ki a szemem, és nem bántottak a rendőrök. Mondjuk én nem dobáltam kővel őket, nem égettem kukát, nem ugrottam bele egy tankba.

Köztük több 10 ezer másik emberrel.

2014. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 tetro ***** válasza:
60%

14.57

"Ezek a bátor, derék amerikai demokraták, akik annyira szívükön viselik a szabadságjogokat, vajh 2006 őszén hol voltak, mikor a Gyurcsány-kormány rendőrsége embervadászat folytatott, félholtra vert, börtönben kínzott embereket, mikor vér folyt a pesti utcán, zászlókat tapostak, papokat vertek, szemeket lőtték ki. "

szerintem te rossz csatornát néztél. biztos a Szabadság, szerelem ment rajta.

2014. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 MolotovPunk ***** válasza:
73%

A lényeg ebből az,hogy fidesz örökké hatalmon akar maradni.Ezért gyorsan építik ki a hatalmukat mindenhol.

Össze szedték a kamu 2/3ot is az átírt választási rendszerrel és nekik kedvező szabályokkal.

Viszont később lehet ez még bumeráng rájuk nézve.

A fidesz azt hiszi mindenkivel szemben igazuk van.Pedig tévedésben vannak.Előbb utóbb ez lesz a bukásuk is...

Szerintem többé nem választják meg őket kormányra.Vagy a Bal oldal együttesen,vagy a Jobbik győzi majd le őket 2018ban,de ők semmiképpen nem fognak maradni.

(Bár lehet addigra választás sem lesz már.)

2014. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!