Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi folyik Magyarországon?

Mi folyik Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Magyarországi. De most hogy is van ez? Jobb lett a helyzet 2010 óta? Rendes válaszokra lennék kíváncsi mert én úgy látom hogy a média nem független m1 en megy a minden egyre jobb duma de nkm valahogy nem ez jön le
2014. júl. 10. 08:15
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
A Tisza, meg a Duna.
2014. júl. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 davidpsp ***** válasza:
18%
Most hogy Orbán Viktor lett harmadszorra miniszterelnök, jó sok mindent csinált. Például kicserélte az M2 metrót Alstomra, felújította a mentőautókat, a rendőrautókat és a BKV buszokat. Szerencsére sikerült a rezsi csökkentés, most már keveset kell fizetni.
2014. júl. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
26%

Hát én azt mondom, hogy összességében jobb. De ez az én magánvéleményem. Le is fognak pontozni rendesen.


Pénz:

2x annyit keresek mint 2010-ben. De ez nyilván nem a kormány java, hanem a cégé ahova jöttem.


Kevesebb a rezsim a rezsicsökkentés miatt, havi pár ezer Forinttal. Nem sok, de ez is valami.


Közlekedés:


Iszonyatosan sok fejlesztés van a fővárosban. Imádom, hogy már szinte az összes füstokádó buszt lecserélték, vettek több száz modern buszt.


Elkészült a 4-es metró, hetente többször használom.


Az új bérletkiadó automaták marha jók, már 3x vásároltam belőlük. Nagyon egyszerűen kezelhetők, PayPass-es kártyával használhatók stb.


Tetszik, hogy a taxikat megkülönböztették sárga színnel és egységes tarifa lett.


Környezet:


Brutálisan sok helyet felújítottak. Madách tér, Kossuth tér, Erzsébet tér, Keleti pályaudvar környéke, Móricz Zsigmond körtér, Batthyány tér, Ferenciek tere stb. Imádom, hogy ilyen igényes lett ez a sok hely, komolyan nagyon szeretem őket.


Szeretem, hogy elmehetek úgy kocsmázni/bulizni, hogy nem leszek dohányfüstszagú alsógatyáig, mert kitiltották a cigit.


Szóval összességében nekem tetszik. Itt élek Budapesten a belvárosban, lehet, hogy vidéken más a helyzet, de arról nem tudok nyilatkozni.

2014. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Ezt jó "hallani" :) mindigis érdekelt a magyar helyzet mégha ritkán is járok át
2014. júl. 10. 08:31
 5/50 anonim ***** válasza:
37%

ma 08:28


Hogy merted???? Ezért kőkeményen le fognak pontozni. Hát nem tudtad, hogy jelenleg a divat azt diktálja, hogy szidni kell a fideszt?

:D

2014. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
45%

3-as vagyok, itt van pár link:


[link]


[link]


[link]

2014. júl. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
80%

A Fidesz negyven új adót vezetett be


A fiatalok évek óta külföldre mennek mert nincs perspektíva


A választási rendszert manupilálták hogy nyerjenek


Megszüntetik a papír és kupak gyűjtéseket jótékony célra


Rekordmagas az államadósság



Na ez folyik Magyarországon

2014. júl. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 davidpsp ***** válasza:
9%
2-es vagyok, itt Magyarországon minden meg fognak újítani, csak kell még egy idő, mielőtt megújítják.
2014. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
81%

Az első válaszolók mind Fideszesek, és nem azt írják, ami valóban igaz.

A 7-es adott valódi választ.

Van egy jómódú réteg, akinek kedves a Fidesz, de a többség egyre rosszabb helyzetbe kerül. Egypárt rendszer van, és csak az történik, amit Orbán akar vagy engedélyez.

Sokkal rosszabb a gazdasági helyzet is, mint volt 2010 előtt. Habár akkor sem volt rózsás.

A béka feneke alatt van az egészségügy, az oktatás és egyre rosszabb lesz csak. Fontos, hogy Stadionok épüljenek, de másra nem jut pénz.

Ne higgy a médiának, mert csak hazugság az egész.

2014. júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
32%

"Az első válaszolók mind Fideszesek, és nem azt írják, ami valóban igaz.

A 7-es adott valódi választ. "


Viszont ezen gondolatmenet alapján, ha 7-ből 6 embernek nincs különösebb baja a kormánnyal, és csak a hetedik adott az egy igaz isten véleményével összhangban lévő választ, akkor az a szóban forgó hetedik kisebbségben van a nem kormánygyűlölő többséggel szemben, nemde?

2014. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!