Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bokros Lajos jó lenne főpolgár...

Bokros Lajos jó lenne főpolgármesternek?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó közgazdász emberről van szó,aki érti a dolgát,ugyanakkor nem egy politikus alkat. Mi a véleményetek róla?


http://www.youtube.com/watch?v=APNp-mFUA1E


2014. okt. 2. 21:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

# 11


Budapest az ország legliberálisabb városa. Oda Staudt sose fog beülni főpolgármesteri székbe,de egyetlen másik jobbikos tag sem... :D

2014. okt. 4. 16:56
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2014. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

Én adnék Bokrosnak egy esélyt, de nyerni azért tudtommal nem fog.


Sztem jó közgazdász, ami itt nem teljesen releváns, jó VEZETŐ kell, hogy legyen. Mint bankszakmai felsővezető, a vezetésben azért van tapasztalata - ha nem is biztos, hogy ezt pont a budapesti városházán jól tudja majd érvényesíteni, ugye elég más a két "cégkultúra".

Nyilván igen piacorientált, nem baloldali, ami pont nem annyira kedvencem, de ez a jelenlegi katasztrófális politikai helyzetben másodlagos, ezt pár baloldali párt is belátta.


Tarlós a Fidesz katonája marad, mégha a magánvéleménye nem is egyezik. Számomra messze túl konzervatív, és nem hiszem, hogy igazi demokrata.

Bokrosról viszont ezt elhiszem, talán éppen azért is, mert csak félig politikus.


A személyéről eddig tálalt pletykák (panamai diploma, stb.) eddig tudtommal komolytalannak bizonyultak.


Szóval én sok szavazatot kívánok neki, bár nyerni talán nem fog, de ez 2019ban inspirálhat minket... demesszevan!

2014. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Tarlóssal semmi baj sincs, mondom ezt balolsali emberként de a részletes 2015 programját nem ismerem. Ha Bokros olyan jó bankszakember, hogyhogy nem emelte fel a szavát a devizahitel ellen? Mert a banktőkével volt!
2014. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza lehet.....
2014. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!