Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehetne kezdeni ilyen...

Mit lehetne kezdeni ilyen településsel, polgármesterrel?

Figyelt kérdés

A nagyanyám tőlünk 40 kilométerre lakik egy 700 lelket számláló faluban.

A település sosem volt annyira békés.

Az utóbbi években viszont, egyre több a betörés, rablás.


Ez azóta van így, mióta a településre új lakók költöztek,több nagy család is, ezek az új lakok egyszerűen borzalmasak, tele van szeméttel a házuk előtt, a lakók is tiszta koszosak, a múltkor még emberi székletet is láttam WC papírral a közelben.


Esténként az új lakók közül többen bandákba verődnek össze és járják a falut, hangoskodnak,azt figyelik, mit lehet lopni, ha van járókelő, akkor belekötnek, körbe állják, piszkálják.


A jó múltkor egy öreg néni fojtogattak is, 2 hónapja meg betörtek valahova.



A polgármesteri hivatalban már többször jártam, beszéltem a polgármesterrel is, hogy tegyenek valamit, de semmi.Említettem nekik, hogy szereljenek fel kamerákat, hívjanak több rendőrt.De, semmi.


1 hete ismét beszéltem vele, akkor már ideges volt, és elküldött a fenébe azzal, hogy "nincs időm nagyvárosi primadonnák navajgását hallgatni"


Nagyanyám egyedül él, 3 éve meghalt a férje.Fizikailag, szellemileg teljesen rendben van, elköltözni nem akar, idősek otthonába menni sem akar.Amikor felvetem neki, hogy keresek neki egy színvonalas szociális otthont, akkor mindig kiakad.


2014. okt. 3. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Jövő héten önkormányzati választás.
2014. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ez hol van pontosan?
2014. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezeket az új lakókat úgy hívják, hogy cigányok. Te kis buta.
2014. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
a polgármester jobban ismeri a saját települését egy nagyszájú betoji kis gép elött ücsörgő girnyonál
2014. okt. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!