Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy Orbán...

Mit szóltok ahhoz, hogy Orbán baromi jó politikusnak nevezték, de nem az ország jóléte vagy pozitív nemzetközi megítélés tekintetében (mert ezek nincsenek), hanem a hatalom megtartását tekintve?

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 4. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit? Hát hogy aki mondta, nem tudja pontosan, mi a "politikus" fogalma, célja, tevékenységének lényege. Kiragadott egy elemet, és megállapította, hogy abban Orbán jó. És akkor mi van? Én meg másban vagyok jó, amihez Orbán nem ért. Akkor én is baromi jó politikus vagyok?


Nem. Egyszerűen egy véleményről van szó, amely nem érdemel figyelmet, mert szakszerűtlen, alacsony színvonalú és ezért nem arról szól, amiről beszélni szeretne. Ennyi, nem több.

2014. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kettőt nem lehet teljesen elválasztani egymástól.

A politikust a politikája testesíti meg. A sikeresség mértékegysége pedig az ő esetükben a szavazatok, támogatottság, ami természetesen összefügg olyan dolgokkal mint az emberek közérzete, a gazdasági helyzet.

Persze az gyakran előfordul a világban, történelemben, hogy a politika amit az adott időszakban sikeresnek gondolunk, arról később megváltozik a vélemény az emberekben. És hogy bonyolítsuk, még az is előfordul, hogy valakinek a politikáját szeretik, majd a szavazók elpártolnak tőle, majd később ismét azt gondolják, hogy mégiscsak az a helyes irány.

2014. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztálin is az volt, meg Szaddam Husszein, meg Kadhafi, sőt Hitler és sorolhatnám.
2014. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Le se szarom.
2014. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet magyarázkodni, de Orbán rohadt jól nyomja, csak nem értünk dolgozik.

Ha valóban az országot akarná felfuttatni szerintem 20-25 éven belül felzárkóznánk a Nyugathoz.

2014. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!