Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok: szükség van...

Mit gondoltok: szükség van Budapesten 23 kerületre, vagy csökkenteni kéne a számukat (összevonásokkal)?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell csökkenteni. Egy kerület így is akkora mint egynehány megyeszékhely.
2014. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, ha eltüntetik Kispestet, eltüntetem őket!
2014. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az összevonás nem oldana meg semmit, viszont elképzelhetetlen kiadásokat vonna maga után, elég például csak abba belegondolni, hogy a személyes iratokat, az utcatáblákat, a térképeket, a céges akármiket mind-mind újra kellene gyártatni. Rengeteg hasznos célra lehet fordítani ezt az összeget.
2014. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már elég régóta így van ez, emberek megszokták. A hétköznapokban is gyakran használjuk a kerületneveket. A budapesti életnek ez is a része. Szerintem is az a jó, ha ez így marad.
2014. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szükség lenne rá , ha nem , nem fogják . Mert azt az apparátust (több száz vezető) ami közpénzből eltartatja magát , mi lenne velük? Ha rajtam múlna a saját fizetésem , még két felé osztanék egy kerületet és az egész rokonságom ebből élne.
2014. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!