Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a DK ra szavaznak azok...

Akik a DK ra szavaznak azok így képzelik el? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy olyan Magyarországot képzelnek el ahol mindenki Gyurcsány Ferencért dolgozik, és neki adózik? Olyan Magyarországot ahol a Gyurcsánynak adjuk oda az összes pénzünket?


Mert gyakorlatilag amíg hatalmon volt ez volt, és az Öszödi beszédet is végig lehet hallgatni, a hülyének se kérdés, pénzért politizálnak.

Ez a kérdés sajnos nem provokáció, bár az lenne...

A Dk sok a jövedelmüket mindig küldik Gyurcsánynak?



2014. okt. 5. 07:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

90-ben nagyon szimpatikus volt a Fidesz, ezért mint józanul gondolkodó polgár igen, nekik adtam a pénzem, mert hittem bennük. Aztán hamar átpártoltam az MSZP-hez. Nekik évekig utaltam a 10 ezreket. Majd az első Fidesz kormány alatt láttam, hogy hiba volt eltávolodni a Fidesztől. 4 évig küldtem a fizetésem 50%-át. Aztán jött az SZDSZ, majd megint az MSZP. 2009-től újra a Fidesznek adtam a pénzem, de most már a 75%-át. És a tusványosi beszéd óta DK-s vagyok. Ők 80%-ot kérnek. De csak 90%-et tudok adni de azért megegyeztünk valahogy.

Szóval igen, az egész életem célja, hogy pénzt adjak valami aktuális politikusnak akik mind ugyanolyan hazugok. Problem?

2014. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gyurcsány már volt egyszer miniszterelnök, hát köszönöm, én ebből nem kérek újra...
2014. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Hát, sok szép választ kaptam, a DK soknak az érvelése a tipikus: ,,Tudom hogy szarok vagyunk, de nézz már a másikra''. "


Senki sem írt se ilyen, se ehhez hasonló érvelést. 1-es és 3-as komoly érveket adott.


Egyikük hivatkozott arra, hogy nem pártoknak, hanem a kormánynak fizetjük az adót, akik aztán jobban vagy rosszabbul elköltik. És a Gyurcsány kormány valahogy jobban csinálta.


Másikuk rávilágított arra, hogy az Öszödi beszéd pont az ellentétéről szólt, mint amit te látsz benne.

2014. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%

"Csak akkor az adóinkat nem Stadionokra, és hasonlókra fordították"

Hanem egy az egyben zsebre vágták Gyurcsányék! Így lenne helyes a mondatod.

2014. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Orbánnak adózik egész Magyarország. Nem Gyurcsánynak. Mikor még ő volt, nem volt dohányadó, reklámadó, meg stb... Mióta orbán van azóta , emelkedett minden. Ő meg csak a stadionjaival van... Sokkal jobb volt még,mikor nem ő volt
2014. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
még mindig inkább egy orbán-kormány, mint hogy az a hazaáruló féreg, újból hatalmi pozícióba kerüljön
2015. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!