Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A revizionizmusról álmodozók...

A revizionizmusról álmodozók miért nem költöznek Erdélybe, kárpátaljára, délvidékre?

Figyelt kérdés
Ha sokan odaköltöznének, ott javulna a magyarság aránya, és mi is jobban járnánk, mert megszabadulnánk tőlük....

2014. okt. 5. 11:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha te Erdélyben, Felvidéken mezőgazdasági területeket látsz akkor elég bajod van kérdező, szerintem nincs kivel beszélni. Magyarországon tudod nincsenek hegyek, bár kétlem hogy tudnád, és ezért egy csomó ásványi kincset, anyagot drágábban máshonnan kell megvenni, de szerintem nincs kinek részletezni a gazdasági oldalát.
2014. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

# 21


Ha Érpatakon megéri egy Kanadai cégnek aranyat bányászni, akkor nekünk is, nem?

Mégsem tesszük. Pedig ugyanúgy tehetnénk, mint az a cég.


Tudod, szabad piac.... :-))))

2014. okt. 7. 08:59
 23/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudom miért örül a fejed, ha egy magyarba belerúgnak.


Minden épeszű ember tudja, hogy az aranybányászat súlyos természeti katasztrófák előidézésével jár együtt.


Mond neked valamit a Tisza cianid szennyezése?


Normális ország nem az életterét többre becsüli néhány tonna aranynál.

Persze ezek a zsidó cégek (Esmeralda, White Horse) sz*rnak bele, ők kibányásszák és továbbállnak, nekünk marad a szenny.

2014. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

# 23


Mit kötekedsz?

Az előtted szólónak válaszoltam, aki szerint csak akkor lehet ott bányászni ha a terület a te országodhoz tartozik.


Erre hoztam példát.


Amúgy meg lehet nézni a nagy ciánszennyezés után a Tiszát. Egy év sem kellett a regenerálódáshoz. Szóval, bár én is aggódtam akkor, úgy tűnik egész jól viselte a megpróbáltatásokat.

2014. okt. 7. 13:40
 25/31 anonim ***** válasza:
És szerinted ha romániába megy egy kanadai cég, és ott bányászik abból kapunk mi bár egy büdös vasat? NEM. Érpataknál fizetnek pénzt az aranyért. Abból kap az ország pénzt.
2014. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
És bocsánat kérdező a durva nyelvezetért*.
2014. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

# 25


De mi is odamehetünk bányászni. De nem megyünk.


bezzeg, ha a miénk lenne a föld, akkor boldog volnál, hogy a kanadai cég fizet az aranyért.


Nyilván még így is megéri neki. Nekünk is megérné. Mégsem mi bányászunk ott.


Miért?

2014. okt. 7. 14:52
 28/31 anonim ***** válasza:

Ez sajnos már nem érinti az általad feltett kérdést,

de én is kíváncsi lennék rá hogy az állam miért nem támogatja hogy egy magyar cég bányássza ki, vagy ha nincs ilyen akkor a létrejöttét pénzelje, mert nem csak nekünk lenne szükségünk erre a cégre, Romániában is, gondolom Szlovákiában is tudnának mit vájni a földből.

2014. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Kell a pénz a stadionokra. :)))


húúúú de demagóg voltam most, de ezt nem hagyhattam ki:))

2014. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

# 20

Igy igaz.

Kárpátalján is ugyan ez a helyzet, sajnos.

Minket se vesznek ember számba, ezek a huculok.

2015. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!