Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok? Meddig...

Ehhez mit szóltok? Meddig tűrjük még?

Figyelt kérdés

[link]


Ez már sztem tarthatatlan..



2014. okt. 7. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
mennyivel lesz jobb ha most itt elkezdünk gyűlölködni? semennyivel.
2014. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Valóban nem szabad ezt tovább tűrnünk! A magyar népnek végre fel ébrednie és észrevenni, hogy az igazi ellenségei az autósok!

Börtönbe az autósokkal, járjon mindenki vonattal, busszal meg gyalog, max. bicikli még talán. :-DDDD

2014. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem hiszem, hogy autós a hibás.


Ahol sok cigány lakik, ott a kicsi gyerekek az úttesten mászkálnak szülői felügyelet nélkül és semmi veszélyérzetük nincs.


A múltkor Szlovákiában voltam, ott is úgy kellett rádudálni a kis cigány gyerekekre, hogy menjenek le az úttestről.

2014. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%

"Nem hiszem, hogy autós a hibás. "


Abból a szempontból teljesen lényegtelen, hogy az autós hibás-e vagy sem, hogy igazságot nem a rokonságnak kell szolgáltatnia még akkor sem, ha a gyerek ott hal meg.


"Ehhez mit szóltok? Meddig tűrjük még?"


Nyilván jónéhány autós fog még meghalni. Mert nekik ilyen a mentalitásuk. Mert ők ilyenek. Mert őket így kell elfogadni. A magyarok meg legyenek bólogató birkák, mert ugye "mennyivel lesz jobb ha most itt elkezdünk gyűlölködni?" Mennyivel lesz jobb? Egymillióval kevesebb éhes száj, akikre vagyonokat költünk jelenleg. Ennyivel lenne jobb. Csakhát az a fránya emberi(!) jog...

2014. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Ez egy nagyon rossz tendencia. Az autósok egy gázolásnál - ha hibásak, ha nem - kövér gázzal, segítségnyújtás nélkül tovább fognak menni félelmükben, és én meg is érteném őket.

Ez nem állapot, lépni kell.

2014. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Múltkor mentem az úton, kb. 4-5 éves gyerekek szórakoztak, hogy kilépnek elém, nagyon lelassítottam. Belegondoltam, mi van, ha az egyik kilép. Gondoltam kiszállok és rájuk kiabálok, de lehet kórházba lennék már. 4 éves a fiam, nincs az út közelében úgy, hogy ne fognám a kezét. Ez már kimeríti a veszélyeztetést.
2014. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, múltkor kereszteződés egyik végében a cigányasszony hívogatta a túloldali kismotoron ülő Józsikát. Zebra sem volt, szóval egy nagy ívben kellett kerülni el ne induljon gyerek.


Másrészt azt is megértem, hogy ha elsodorják a gyerekedet (akár a saját gondatlanságod miatt, akár nem) nem a kormányra fogod bízni az igazságszolgáltatást.


Én sem akarom tűrni. Most összeállunk és szervezünk egy tüntetést, vagy megalapítjuk az Új Újmagyar Gárdát? Tényleg szívesen követlek ha van ötleted.

2014. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7.

Tudod csak az a gond, hogy Olaszliszkán se volt baja a gyereknek, de a vezetőt megölték. Ha elütik a gyerekem, akkor mi a szülei odarohanunk hozzá és vele foglalkozunk, nem számít abban a pillanatban semmi, csakhogy vele mi van.

2014. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ma délután kutyasétáltatás után mentem haza, és áthaladtam egy szinte csak cigányok által lakott utcán.

A cigánygyerekek az út közepén játszottak, szülői felügyelet nélkül, én szóltam rájuk, hogy menjenek fel gyorsan a járdára, mert jönnek az autók. A szüleik a házban voltak, nem is törődtek velük. Bezzeg, ha valamelyiket elcsapják, azonnal ott lettek volna harmincan.

Mivel gyakran járok arra, látok normális cigány csajt is, aki állandóan ott van gyerekei mellett és egy pillanatra se téveszti szem elől őket. Ő az 1%. Többinek is hasonlóan kéne viselkedni és nem lenne baj.

2014. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. náci a jó édes anyukát, aki a világra hozott, de nem a magyar nép

2. gondolom köszönőlevelet, ajándékcsomagokat, virágot kellene küldenie a sofőrnek. + bocsánatot kérnie a cigányoktól, ha a balta, karó, kasza amortizálódott, amivel a szélvédőt betörték. Sőt, még a kárukat is meg kéne fizetnie.

lásd: új balta

Ezek a náci magyarok...

2014. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!