Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rá esély, hogy 10-20 éven...

Van rá esély, hogy 10-20 éven belül Magyarországon vagy Európában elterjed a gated community?

Figyelt kérdés

Szóval 10-20 éven belül már hatalmas lesz a szegregáció és az emberek gated community-kben fognak élni. Aki nem tudná, mi az a gated community, annak leírás + pár kép.


Fallal, elektromos kerítéssel, szögesdróttal körbevett lakóparkok. A lakóparkon belül bolt, teniszpálya, uszoda, közösségi klub és minden luxus. Az ott lakókat fegyveres őrök védik. Itt lakik a középosztály és a gazdagok. A szegények meg a lakóparkokon kívül.


Néhány kép:


Egy érdekes különbség:


[link]


Bejárata egy ilyen lakóparknak:


[link]


Kik is védik? Vannak kivonuló járőrök, ha riasztás van és vannak ottani őrök, akik ellenőrzik a belépő autókat.


[link]


[link]



2014. okt. 8. 18:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

a bevándorlás, hogyne. a magyarok 45%a éhezett már az utóbbi 1 évben, nálunk a legszigorúbbak a letelepedési szabályok és itt a legalacsonyabb a letelepedés, nálunk a legkisebb a muszlimok aránya, de pont a muszlim bevándorlókat kell elzárni.


inkább attól függ hogy a 160 meg 70 milliós lakások után marad e még pénz falat emelni a politikuslakónegyedekben.


"A második, hogy nem tanulatlan proli vagyok, hanem végzős villamosmérnök hallgató :D"


akkor ezért értesz annyira a szociológiához...


ja ISIS innen fúj a szél. támadnak az "iszlámok", elveszik szép hazánkat. röhejes, mennyi embert lehet aktivizálni egy nacionalista maszlaggal.

míg mondjuk a terroristák túlnyomó része anarchista, senki nem fél tőlük, és statisztikailag nagyobb esély van autóbalesetre, de mégis az ország legnagyobb baja a nemlétező muszlim bevándorlás.


" előbb tartanám elképzelhetőnek azt, hogy gettósítva lesznek a cigányok. "


igen, 240ezer cigány él az országban, napi szinten kb 3,6 milió ember éhezik/él a szegénységi küszöb alatt, akkor mi van a maradék 3,2 millióval, ők nem magyarok?


ne éljünk illúzióban, magyarok milliói nyomorognak, és ezt magyar politikusok intézik így, akiknek milliós fizetésaik vannak, miküzben 47ezres megélhetésről prédikálnak.


--


az igazság az hogy a világon mindenhol nő a szegények és gazdagok közti különbség, elkerülhetetlen egy ilyen jövő, ha nem változik sürgősen az emberek mentalitása - és nem fog.

2014. okt. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11: Azt nem értem, amit az én hozzászólásomra reflektáltál...


"igen, 240ezer cigány él az országban, napi szinten kb 3,6 milió ember éhezik/él a szegénységi küszöb alatt, akkor mi van a maradék 3,2 millióval, ők nem magyarok?"


Én itt a cigányokra gondoltam. Nem a bőrszínre, hanem kultúrára. A szegény emberek és a cigányok kultúrája között nagyon sokszor éles különbség látható. A 240 ezer cigány, pedig hiú ábránd. Van az már 6-700 ezer is.


Ráadásul miközben fehér embereket nem nagyon látok babázgatni, a cigányokat rendszeresen úgy látom, hogy egyik kézben a pulya, másikban meg a babakocsi és mellette még megy a Brendon és a Dzsesszika.


Egyébként simán lehet gettósítani pár százezer embert, gondolj csak Palesztinára és Izraelre. Kell egy európai összefogás és kész, hamarosan vége lesz a polkorrektségnek, néhány évtizeden belül. A véleményemmel meg vállalom azt, hogy antiszociálisnak hívjanak.

2014. okt. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
már eleve a "cigány kultúra" egy hülye elgondolás, mint ahogyan a magyarok sem klónok. én láttam már magyar bűnözőt és kulturált cigányt is, a többi rasszista rizsa.
2014. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!