Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezután is fel fogjátok ajánlan...

Ezután is fel fogjátok ajánlani az adó 1%-otokat parlagfű mentesítésre, vagy inkább mást választotok így már?

Figyelt kérdés
Azt hallom az emberektől inkább másnak adják ezentúl és borzasztóan szomorú vagyok. Allergiával kínlódóként annyira elkeserít ez az egész. Egyébként álmomban nem is gondoltam volna, hogy ilyen sok pénzről van szó, mindig azt hittem mivel érdemleges változás nincs, az emberek lusták vagy másra ajánlják fel.

2014. okt. 9. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem ajánlottam fel olyan cégnek, akinek köze van az államhoz! A Kolontáriaknak szánt pénzeket sem a károsultak kapták, hanem lenyúlta a Fidesz.
2014. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én adakoztam Kolontárnál, de nagyon megbántam, mert nem a rászorulók kapták a pénz egy részét. Azóta nem adakozok a korrupt államnak. Az állam nagyon rossz gazda.
2014. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen ez jellemző, nemhogy Kolontárnak, a cunami áldozatainak is példamutató módon adakoztak a magyar emberek. A magyar emberek jólelkűek, viszont az országot kormányzó embereink érdemtelenek és becstelenek és végül sikerül nekik kiölni a jószándékot belőlünk is.
2014. okt. 9. 21:02
 4/11 anonim ***** válasza:

"Eddig sem ajánlottam fel olyan cégnek, akinek köze van az államhoz! A Kolontáriaknak szánt pénzeket sem a károsultak kapták, hanem lenyúlta a Fidesz."


Ennyi. Én is adtam akkor és ez volt a leges legutolsó. Soha többé!

2014. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is láttam a tv-ben a műsort.... Nekem az ütötte meg a fülemet, mikor mobdták h az ügyvéd azt mondta, h állami személyekellen nem szoktak vádakat indítani! Miért? Azt nem embervagy mi? Az nem lehet bűnös? Vagy mivane mögött? Az ügyvéd úgyis elveszti a pert? És kockán foroghat a hírneve? Egy ügyvédnek kell tartania egy politikustól? Vagy azért halott ügy mert a vádlottak mega bíróság puszi-puszi? Gusztustalan!!!!!!
2014. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A Fidesz-kormány 2010-ben azonnal megszüntette a kiemelt célként parlagfümentesítésre adható 1%-os felajánlási lehetöséget, mivel nem tartja fontosnak az allergiások érdekeit. Így a feltett kérdés nem egyértelmü. Civil szervezetnek továbbra is felajánlható a másik 1%, ezt nem nyúlhatja le a kormány!
2014. okt. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Most nézem a házon kívül-t (ismétlés). Felháborító!!! A büd*s ku.va anyját a minisztériumnak meg a tetves miniszternek! És nem nyilatkozik a miniszter!


Az ilyet miért nem vágja ki a Fidesz, hogy a taknyán csúszik vissza az édesanyjába. Ez miniszter? Ez a nép szolgája?


Mi a fenét képzelnek, hogy a minisztérium adósságát csökkentik az emberek parlagfű mentesítésre felajánlott pénzéből? Meg terepjárót, meg laptopokat vesznek?!


Ezt a mocskos korrupt xarházi országot, innen tényleg el KELL menekülni. Mocskos tolvaj politikusok! Miért nem vágják börtönbe hűtlen kezeléssel az ilyet?

2014. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előttem lévő! Igazat szólsz!Ezt a levelet küldd el Orbánnak! Lehet a minisztereket lekorruptozni, de kik azok a hülyék akik megszavazzák őket? Idegen embereknek hatalmat adni a kezéből, mert bedőlnek az ígérgetésnek?! Ez már régóta nem működik! Új rendszer kéne! Politikusok nélkül!
2014. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
El ne higyjétek már, h a nyugati országok nem korruptak! Ugyan már! Ott is ugyanez megy! Ott iselégedetlen a nép, tüntethet, lázadozhat, más nincsa kezében, mert nincs vagyona ahoz h hatékony legyen hatalomhoz jutni, meg a média is manipulálja az agyukat, félelemben kishitűségben tartja őket. Ne legyünk már naívak, h a nyugati országok milyen angyalkák! Azok is meg vannak szivatva az államadóságon keresztül, meg h az Euból irányítják őket! Talán ott nincs annyira leradírozva a középosztály, és közösen van pénzük összefogni a felső osztály ellen, meg ott lehet összefogóbbak, mint a magyarok, nem olyan kishitűek, meg bátrabbak.
2014. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenhol van korrupció ez igaz. De ez azért különösen szégyen szerintem, a pénz allergiás, asztmás emberektől, gyerekektől lett kvázi ellopva. 2014-ben egy európai országban beteg emberektől lenyúlni a pénzt amit kizárólag erre adakoztak nagyon a legalja. Fekete Afrikában szokás a segélyszállítmányokat lenyúlni, mi is tényleg itt tartunk?
2014. okt. 11. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!