Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok fele meddig fogja...

Bob76xd kérdése:

A magyarok fele meddig fogja még elhinni amit a Fidesz és a bukott baloldal össze vissza hazudozik nekik? Miért nem a Jobbikban bíznak?

Figyelt kérdés
Én Jobbikos szimpatizáns vagyok, és nekem elegem lett a Fideszből és a bukott baloldalból! Én nem lejáratni akarom a Jobbikot, én csak azt mondom, hogy elég a Fideszből és a bukott baloldalból! Unom hogy a Jobbikot állandóan cikizik és nácinak nevezik! Pedig a Jobbik nem náci párt, nem fasiszta és nem álljobboldali párt! És nem rasszista párt! Abból van elegem, hogy a magyarok fele nem értik a problémát! A probléma az, hogy a Fidesz és a bukott baloldal eladta/eladja az országot és lejáratják! A Jobbikosoknak össze kell fogniuk, mert csak így nyerhetjük meg a választásokat! Lenne normális rendőrség, lenne csendőrség és lenne új mentőegység! Nem érdekel a gazdasági politika és nem érdekel a vallások! A Jobbikot nem pénzeli egyik ország sem! A bukott baloldal és a Fidesz állandóan ezzel jön, hogy a Jobbikot az oroszok, az irániak és az arabok pénzelik! A Jobbik nem muszlim vallású és nem zsidó vallású emberek irányítják! Akik a Jobbikkal egyetértenek, azt nagyon jól teszik! Magyarországot nem lehet lejáratni és eladni sem! A Jobbik nem köt koalíciót egyik párttal sem! És nem fog össze egyik párttal sem! Én tényleg nem lejáratni akarom a Jobbikot és nem akarok senkit lejáratni. De most tényleg elhiszik amit a bukott baloldal és a Fidesz mond nekik, amikor a Jobbik csak jót akar ?

2014. okt. 9. 17:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"A te életedet lehet, de ne magadból indulj ki.

Szeretet is van a világon, csak közlöm.

Lehet ingyen, gazdasági érdek nélkül szeretni és segíteni másokon.


Ez a segítség nem áll meg a családnál, rokonságnál, baráti köröknél. Átnyúlhat határokon is, megkerülve a politikát.


Önellátásra kell berendezkedni."


Aha,értem.Próbálj meg úgy önellátásra berendezkedni,ha az állam gazdasági tevékenységei miatt nem lesz pénzed megvenni a magokat,amiket elszórsz a földbe,hogy abból majd termés lesz. A földedet folyamatosan gondoznod kell,locsolnod,a nagyobb területűt bevetned,aratnod,stb.Ehhez mind pénz kell. Ha nem fizeted a vízdíjat,mert nincs pénzed,a kisebb földet nem tudod locsolni,mert kikapcsolja a szolgáltató a vízellátásodat.Aztán az ok-okozati összefüggésből adódóan nem lesz termésed. Az "önellátásodnak" lőttek. Egyszóval de,mindent a gazdaság irányít.

2014. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"A Jobbikosoknak össze kell fogniuk, mert csak így nyerhetjük meg a választásokat!"


He? Ezt jól át teccett gondolni?

2014. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Valójában a helyes kérdés az, hogy miért bíznak sokan a Jobbikban! A szélsőjobboldal népszerűsége Magyarországon mindig a parlamentbe jutáshoz szükséges küszöb körül tántorgott, az igazából érdekes kérdés, hogy miért lett hirtelen negyedmillió szélsőjobbos szavazóból egymillió. A válasz sajnos épp a baloldal szétesése, tehát ha Gyurcsány összefogja újra a baloldalt, akkor a Jobbbiknak kellemetlen perceket fog szerezni.

Nekem kapásból van három "jobbikos" ismerősöm, akik korábban MSZP-sek voltak, és mindhárman vissza fognak menni balra, ha rendbe szedik a dolgokat arrafelé, és nem fogok hazudni, ha a baloldalnak reális esélye lesz nyerni, nem csak szerencsétlenkedik mint most, akkor az én voksomra is számíthat.

2014. okt. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
27%

11-es!


1. magokat nem kell az államtól venni, azt egymástól is be lehet szerezni

2. öntözni nem vezetékes vízről kell, hanem fúrt kútból

3. feltalálták már pár tízezer éve cserekereskedelmet, sőt, bármilyen meglepő, önkéntes segélyezés, adományozás is (pl. én csecsemőkoromban ingyen kaptam anyatejet, sőt óvodásként sem kellett otthon fizetnem lakbért)

4. léteznek helyi közösségi pénzek Magyarországon is


Te csak a kifogásokat keresed, azt szereted, ha mindent a segged alá tolnak.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!

2014. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"1. magokat nem kell az államtól venni, azt egymástól is be lehet szerezni

2. öntözni nem vezetékes vízről kell, hanem fúrt kútból

3. feltalálták már pár tízezer éve cserekereskedelmet, sőt, bármilyen meglepő, önkéntes segélyezés, adományozás is (pl. én csecsemőkoromban ingyen kaptam anyatejet, sőt óvodásként sem kellett otthon fizetnem lakbért)

4. léteznek helyi közösségi pénzek Magyarországon is


Te csak a kifogásokat keresed, azt szereted, ha mindent a segged alá tolnak.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!"


1.a magokat is meg kell vennie valakinek,hiába szerzed be a másiktól,EGY embernek mindíg meg kell vennie aki tovább és továbbadja. És ha az az EGY ember nem tudja megvenni,mert nincs rá pénze,máris hiány lesz abból a termékből,és nem tudja továbbadni,vagy csak annyit tud venni amennyi magának is elég,mivel nincs pénze többre,és nem tudja eladni. A sajátját meg csak nem adja tovább amire neki szüksége van a saját terméséhez. Ez szerintem logikus.

2.Ahol meg nincsen fúrt kút,ott meg így jártak,ugye?

Sok helyen nincsenek kutak,ahonnét vizet lehet nyerni,eleve rá vannak kényszerülve a vezetékes vízre.

3.Igen a cserekereskedelem a valamit valamiért alapon működik,de azért ez a mai világban szinte megoldhatatlan.Túlságosan nagyot fordult a világ,az emberek kidobálják azokat a holmikat amikre nincsen szükségük,vagy továbbadják jótékony célra pl: karácsonykor a cipősdoboz akció.

Az anyatej meg nem tudom hogyan jött ide,ha rászoruló voltál,akkor az sem cserekereskedelem alapon működött,hanem mivel RÁSZORULÓ voltál ezért az állam támogatta a te ellátásodat. De ugye itt is visszajön: ha az állam gazdasága nem úgy működik,akkor nem lesz pénze finanszírozni a te anyatej ellátásodat.

2014. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 progizo ***** válasza:
29%

Egyetértek a kérdésföltevő véleményével. A Jobbik az egyetlen hazafias párt, mert a Fidesz csak álhazafi, amely csupán mézesmázos szólamokat lebegtet, de radikálisan nem mer kiállni az összmagyar érdekekért, a ballibekben meg még ennyi sincs, ők nyíltan kimondják, pl. hogy "tanuljunk meg kicsik lenni".

Azért vagyok én is Jobbik szimpatizáns, mert újra egy nagy, erős, gazdag és jelentős Magyarországon akarok élni, magyar szakemberek és munkások által tervezett és gyártott magyar termékeket akarok vásárolni az üzletekben, büszke akarok lenni a hazámra és a népemre.

Az szavazzon a Jobbikra, aki szintén ezt akarja.

Aki meg nem, és megelégszik egy rezervátumnyi Magyarországgal, ahol csak civakodás, széthúzás van; amely soha nem jut előrébb; amely csak a nagyhatalmak csicskaországa; amellyel még a belőle területileg felhizlalt szomszédai is vígan packáznak, az nyugodtan szavazzon a Fideszre vagy a ballibes demokreténekre, oszt jónapot.

2014. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#16


Köszi szépen :D A Jobbik tényleg egy hazafipárt, nem olyan mint a bukott baloldal és a Fidesz!

2014. okt. 10. 15:19
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó, oké, elhisszük hogy beszoptad 20évesen a politikai propagandát, majd kiábrándulsz és végignézed 20 év múlva ahogy az akkori 20évesek is beszopják. Így megy ez.
2014. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Progizo gyerek komolyan beszívhatott :-D

Bár ha azt nézzük annak idején rengeteg nyugat-európai értelmiség is beszopta a szovjet hazugságokat, szóval a Jobbik szimpátiából is ki lehet gyógyulni, csak még kell egy-két pofáraesés, eddig volt a Szegedi Csanád ügy, most itt van KGBéla, majd mikor jönnek a sikkasztások meg a vesztegetések, meg hirtelen sok jobbikos politikus gazdagszik meg, na majd akkor nyílnak a szemek, már előre várom a tombolást :-DDDDD

2014. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Még mindig az a gond az emberekkel hogy egymást köpdösik, addig ne várjon senki semmit. :) :(
2014. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!