Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország olyasmi, mint...

Magyarország olyasmi, mint Németország a 20-as évek végén? Mi lesz így Magyarországgal?

Figyelt kérdés

Erre az utóbbi 1 évben jöttem rá.


A magyarok úgy általában nem indulatos, konfliktuskereső nép, inkább kissé beforduló, magukba fojtják dühüket, mérgüket.

Ami egyszer sokszor mennyiségben fog kitörni....


Gyakran olvasok különböző fórumokat.

Sokszor megakad a szemem, amikor középosztálybeli 3-4 gyerekes anyukák azt mondják "sortüzet nekik", "sóbányába őket" és ehhez hasonlók.

Egy ismert etnikai kisebbségre gondoltak, ha valakinek nem esett volna le.

A gyerekeiket is ilyen szellemben nevelik gondolom...


Vagy, nemrég elvégeztem egy nyelvtanfolyamot, ott is voltak csoporttársaim akik ilyenek voltak.

Méghozzá, egyikük egy nagyon világot látott ember.Erről a problémáról beszélgettünk, erre ő megszólal "ki kellene őket irtani a p_csába".Én nagyon meglepődtem, hogy egy tanult világot látott ember ilyesmit mond.Egy másik alkalommal pedig a levadászásukról beszélt.


Magyarországon sokan azzal nyugtatják magukat, hogy csak iskolázatlan réteg ilyen.

De a valóság, hogy a középréteg ilyen.


Úgy vettem észre, hogy a népesség egyre inkább radikalizálódik, ez minden társadalmi osztályban jellemző.


Milyen lesz így az ország jövője?



2014. okt. 11. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ne csodálkozz,hogy radikalizálódnak.

Amikor Miskolcon fényes nappal nem mehetsz végig a Fő utcán azért,mert tizenéves suttyó hülegyerekek kitépik a nyakadból az aranyláncot,utána meg visszafordul,és még rád is vigyorog.. hát ne csodálkozz. Sok miskolci már ékszert se hord ha olyan környéken jár.

A 3-4 gyerekes anyuka meg a saját gyerekein keresztül találkozik a problémával,amikor a roma osztálytársai terrorizálják,meg fenyegetik.Igen,kisebb osztályokban is,ne tizenévesekre gondolj,hanem még azoknál is kisebbekre.

És nem tud tenni semmit mert apedagógus se tesz semmit mert annak meg ő üti meg a bokáját a "jogvédő szervezetek" és a "familia" által.

Lehet te a Rózsadombon laksz kérdező,de Kelet-Magyarországot ne úgy képzeld el,mint a paradicsomot.

Nyugat-Magyarország még tűrhető.

2014. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem olyan, csak a rágalmazók tüntetik fel hasonlónak.
2014. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lesz így Magyarországgal?" kérdés viszont jogos.

http://www.youtube.com/watch?v=3vtLuQGn0Vw

2014. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

"Mi lesz így Magyarországgal?"


Hát ha nem lépünk fel keményen és hatékonyan az orkok ellen, akkor itt Mordor lesz.

2014. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Gyakran olvasok különböző fórumokat.

Sokszor megakad a szemem, amikor középosztálybeli 3-4 gyerekes anyukák azt mondják "sortüzet nekik", "sóbányába őket" és ehhez hasonlók.

Egy ismert etnikai kisebbségre gondoltak, ha valakinek nem esett volna le."


És nem pont a 3-4 gyerekesekben van a hiba.

Szóval tényleg, mi lesz így az országgal?

2014. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Magyarország most pont olyan, mint Magyarország a '20-as években. Nálunk hozták az első zsidó-törvényt, hitler még a fasorban sem volt akkor.

Szomorú és ijesztő, hogy megint ezt kell átélnie az országnak.

Egy ország akkor veszett el, amikor már az értelmiség is fasiszta nézetek vall, sajnos már itt tartunk...

Szegény hazám, amit a múlt században elkezdtek a nácik, most befejezik :(

2014. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Voltam a szociális osztályon. Sikerült elcsípnem egy őszinte pillanatot az ott dolgozónak. Azt mondta, azért nem kaphatok olyan segélyt mert nem vagyok cigány. Ők kaphatnak. Na erről ennyit.

Tudom, hogy fogok találni munkát, hamarosan, de addig is...

2014. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7


Tökéletesen a válaszodhoz kapcsolódik az én esetem is,amikor is vígan bementem a Munkaügyi Központba,mert EU-s pénzből hiányszakmákat indítanak,és gondoltam,jelentkezem egyre.

A hölgy közölte az információs pultnál,hogy mivel nem vagyok roma származású,ezért sajnos nem vagyok rá jogosult,ő ezt az utasítást kapta,hogy ezt kell mondani nekünk akik nem vagyunk romák. Mondom és akkor most mit lehet tenni? Közölte velem,hogy menjek el a városi roma központba,ahol majd kiállítanak nekem egy olyan papírt,hogy én roma származású vagyok! :D hát elkezdtem röhögni. Komoly arcal közölte velem,hogy ez nem vicc,szépen kell tőlük kérni,és kapok tőlük olyan papírt,hogy én roma vagyok,és jelentkezhetek a képzésre.

Mondtam neki,akkor köszönöm szépen mégsem érdekel egy képzés sem. Szóval itt tartunk már.. nem vagyo krasszista mielőtt valaki azt hinné.. csak felháborító,hogy bizonyos etnikai népcsoportokra rászabnak olyan EU-s képzéseket,amire Brüsszelben jóhiszeműen kaptunk lóvét,és ki van szabva az egyenlőség,a kormány meg mégis rászabja a roma népcsoportra,hogy csak őket illeti meg ez a lehetőség.

Majd a végén mikor közöltem a hölgyel,hogy köszönöm,akkor mégsme érdekel,közölte,hogy 2015.májusába is fognak indulni képzések,arra már mehetek majd énis. Hát gyomorforgató de komolyan!

2014. okt. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!