Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért nem...

A liberálisok miért nem költöznek ki nyugatra?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azzal jönnek, hogy itt mennyi minden középkori még - a hagyományok, a magyar kultúra, a tradíciók, család fogalma stb -, és hogy ezek nem "trendi" dolgok a mai világban. Ez orosz ugyebár. De a nyugat mennyire felvilágosult, ott minden szép, minden jó...akkor miért nem költöznek oda ki?

2014. okt. 12. 05:58
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
*Ez orosz szemlélet, orosz felfogás
2014. okt. 12. 05:59
 2/52 anonim ***** válasza:
43%
Kossuth Lajos is kiköltözött.
2014. okt. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
67%

Már itt vagyunk,nyugi.

Csináljatok csak otthon amit akartok. Már magatoknak teszitek tönkre az országot. Az értelmesebbje már nincs otthon. :-(

2014. okt. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Sajnos még Pesten vannak elegen. :(
2014. okt. 12. 09:05
 5/52 anonim ***** válasza:
53%

Na mesélj kisfiam! Mutass már nekem egyetlen nyilatkozatot, is, amiben a te általad annyira gyűlölt liberálisok arról beszélnek, hogy: "mennyi minden középkori még - a hagyományok, a magyar kultúra, a tradíciók, család fogalma stb -, és hogy ezek nem "trendi" dolgok a mai világban."


Lehet, hogy találsz kocsmákban egy-két betépett füvesgyereket, aki ilyet röfög, de elhiheted, hogy én már találkoztam olyan jobbikossal, aki szerint minden cigányt meg zsidót föl kéne akasztani. Tény nem vet jó fényt a pártjukra, de nem azonosítom egy részeg ember véleményét egy pártéval.

2014. okt. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
38%

A kérdező tényleg túloz egy kicsit.


De, a liberalizmus napjaink egyik legvitatottabb ideológiája.

Túl megengedő, túlságosan is naiv...

2014. okt. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
82%
21 éve megtettem.
2014. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
35%
Nagyrészük már kinn van. De attól még itt tanyáznak GYK-n.
2014. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
94%

"hagyományok, a magyar kultúra, a tradíciók, család fogalma stb -, és hogy ezek nem "trendi" dolgok a mai világban. Ez orosz ugyebár."


Ugyebár...

2014. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
"Ez orosz szemlélet, orosz felfogás" ^^
2014. okt. 12. 09:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!