Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik-szimpatizánsok a...

A Jobbik-szimpatizánsok a Fideszt vagy a baloldalt tartják kevésbé rossznak?

Figyelt kérdés
Az én észrevételeim szerint a jobbikosok inkább a Fidesz felé húznak és a baloldal a negatívabb számukra, de ez számomra azért furcsa, mert több felmérés, kutatás szerint is a Jobbik az MSZP egykori támogatóinak zömét nyelte el.
2014. okt. 12. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Én jobbik szavazó vagyok és a baloldalt kevésbé tartottam rossznak,mint a fidesz-t.
2014. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Én baloldali szavazó vagyok, és a Fidesznél egyszerűen nincs rosszabb dolog a magyar politikában a Jobbik után.
2014. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Az LMP-t tartom kevésbé rossznak. Az MSZP-t és a társait nagyon rossznak tartom.
2014. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
A bal oldalon mindig csak a pénzéhes kétes alakokat látok!
2014. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

A baloldalt rosszabbnak tartom, mivel ultraliberálisok.


A Fidesz meg a baloldal között annyi a különbség, mint a fekália meg a széklet között, tehát nem sok.

2014. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik-szimpatizáns vagytok, de az LMP-t tartom a legkisebb rossznak. Nem értek velük egyet legtöbb dologban, de legalább nem tisztességtelenek.
2014. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Előző vagyok.

Egyébként 2 fajta Jobbik-szimpatizáns van:

1. Fideszt tartja kevésbé rossznak, mivel tisztességtelenek ugyan, de nem annyira liberálisak, mint a baloldal. Ami egy jobbikos szemében kvázi megbocsáthatatlan :)

2. LMP-t tartja kevésbé rossznak, mert a gazdasági programja hasonló a Jobbikéhoz.

2014. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
45%
Inkább a baloldal, mint a fidesz.
2014. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Na, úgy látom lepontoztak a jobbikosok és a fideszesek. Mindjárt elkezdek sírni... :D
2014. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz kevésbé rosszabb mint a baloldal. Csak rájuk kell nézni: gyakorlatilag nem sok mindenben van konszenzus köztük, így hogy a francba akarnak egy várost vagy egy országot irányítani? Aki káoszt akar újra, az rájuk dobott egy x-et.
2014. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!