Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mit fog mondani...

Szerintetek mit fog mondani Vona Gábor, ha a Jobbik az áprilisi választások mintájára nem fog tudni egy körzetet sem megnyerni?

Figyelt kérdés
Nagy erre az esély szerintem. Ráadásul önkormányzati választásokon nem számít az országos támogatottság. Abban "erős" csak a Jobbik, egyéniben durván elvéreztek az országgyűlési választáson. Még azok a körzetek is elúsztak, amiben szentül hittek, hogy megnyerik.
2014. okt. 12. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

"Nagy erre az esély szerintem."


Jahh, értem.

2014. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gyöngyöspatán például botrány tört ki, amikor kiderült, hogy a roma tanulókat külön osztályba teszik, szabályosan elkülönítik őket a többiektől, mintha leprásak lennének.

Amikor ez kiderült, a párt népszerűsége is zuhant.

2014. okt. 12. 12:51
 3/9 Marczell ***** válasza:
75%
Elmentem ezt a kérdést, ha egyetlen körzetben nyer a Jobbik akkor visszajövök és megírom neked hogy ezt benézted, ha pedig igazad lesz akkor megveregetem a vállad.
2014. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkoznék, ha nem nyerne sehol sem. Bár ha más pártok most is megfélemlítenek és furgonnal visznek szavazni embereket (szabályellenesen), mint ahogy a parlamenti választások esetén valószínűleg Miskolcon és Gyöngyösön tették, akkor előfordulhat. Amúgy az, hogy osztályokat bontanak szét iskolákban, nem ritka jelenség. Nem tudom, melyik diáknak miylen volt a tanulmányi eredménye, de a gyengébben teljesítő tanulókat gyakran felzárkóztató osztályba teszik, ami nekik is előnyös, illetve a többieknek is, mivel így mindenki a saját ütemében tud haladni. Nem lehet, hogy talán Gyöngyöspatán is erről volt szó?
2014. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"de a gyengébben teljesítő tanulókat gyakran felzárkóztató osztályba teszik, ami nekik is előnyös, illetve a többieknek is, mivel így mindenki a saját ütemében tud haladni. Nem lehet, hogy talán Gyöngyöspatán is erről volt szó?"

Ha erről lett volna szó, akkor nem lenne felháborodás. Már beiratkozásnál, amikor az osztályokat alakítják ki az iskolában, származás alapján lettek csoportosítva a diákok. Tehát nem a bejelentkezési sorrend számított, mint normál esetben. Az új osztályok úgy indultak, hogy el voltak különítve a romák egy külön osztályba előre.

2014. okt. 12. 13:55
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha viszont így van, akkor a magyarok is fel lehetnének háborodva, hogy őket miért különítették el (ugye ez is csak nézőpont kérdése, hogy kikre nézve hátrányos ez a megkülönböztetés, bár logikusan belegondolva senkire sem hátrányos). Az is lehet, hogy a korábbi tapasztalatok alapján ezt látták ésszerűnek a tanárok, mivel az sem mindegy, hogy milyen alapokkal érkezik a gyerek az iskolába. Később pedig valószínűleg úgyis a gyerekek tanulmányi eredménye alapján újraosztják az osztályokat, nálunk ezt tették anno (már elég régen).
2014. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"amikor kiderült, hogy a roma tanulókat külön osztályba teszik, szabályosan elkülönítik őket a többiektől, mintha leprásak lennének."


És ha esetleg arról van szó, hogy közülük került ki a több olyan gyerek akinek felzárkóztató osztály kellett, mint amit a 4-es írt?

Csak ebből szerettek hírverést kavarni!

2014. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
2014. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már megint megígérte Vona, hogy a következő választásokon kormányra kerülnek. :D Szakadok...

Gyöngyöspatát elvesztették egyébként. Szóval a helyiek elégedettsége a jobbikos vezetésről önmagáért beszél. Az ózdi polgármestert várhatóan 1 éven belül kicsinálja a média. Megyei jogú városuk pedig továbbra sincs. Békéscsaba nem a jobbiké, mivel a független jelölt maga is meglepődött, hogy az ő javára visszalépett a jobbikos jelölt.

2014. okt. 15. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!