Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon tényleg csak a...

Magyarországon tényleg csak a negatív kampány hozhat szavazatokat?

Figyelt kérdés
A Fidesz és a "baloldal" mással sincsen elfoglalva, csakhogy bizonygatják az embereknek, hogy a másik még rosszabb, ha már programjuk nincsen. Tényleg ezzel lehet csak választást nyerni? Válasz az a Fidesz 4 évére, hogy az "baloldal legalább nem ezt meg nem így csinálta"? Az ilyen Jobbik-fóbiások kérem ne írjanak! Köszönöm.

2014. okt. 13. 12:45
 1/10 Tharos ***** válasza:
15%

Nem, nézd meg például a Fideszt.

Rezsit csökkentettünk, elszámoltatjuk a bankokat, megmentjük a családokat, minden nagyon szép és minden nagyon jó.


Ez nekem nem tűnik negatív kampánynak.

2014. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tharos:


"A Fidesz és a "baloldal" mással sincsen elfoglalva, csakhogy bizonygatják az embereknek, hogy a másik még rosszabb, ha már programjuk nincsen."


Ajánlom figyelmedbe ezt a mondatot. Vagy nézd meg a Fidesz óriásplakátjait. De akkor már az MSZP plakátjait se hagyd ki!

2014. okt. 13. 12:53
 3/10 Tharos ***** válasza:
46%

Jó, de te azt állítottad a kérdésedben, hogy csak a negatív kampány hozhat eredményt.

Erre én írtam, hogy nem csak a negatív kampány, mert a Fidesz használ pozitív kampányt is elég erősen.

A kérdésedet szerintem helyesen megválaszoltam, szóval nem értem, hogy mi a baj.

2014. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, abban igazad van, hogy a Fidesznek van némi pozitív kampánya - más kérdés, hogy ezeket a dolgait ki hiszi el -, de ilyen alapon a baloldalnak is, hiszen ők meg azt hajtogatják, hogy ők legalább nem nyúltak a jogállamhoz hozzá. (Nem mintha amúgy jogállam lett volna akkor). De összességében a Fidesz is meg a baloldal is egymás lejáratását tartja/tartotta a legfontosabb üzenetnek, hiszen a Fidesz-szavazók rettegtek, hogy vissza ne térjen a baloldal, a baloldali szavazók meg attól rettegtek, hogy ne maradjon Orbán Viktor, aki leépítette a demokráciát és stb.
2014. okt. 13. 13:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, nézd meg a baloldali összefogást!

A teljes kampányuk abból állt, hogy le kell váltani a fideszt, sehol egy program, vagy valami hasonló, és milyen jól bejött nekik!

Ja, mégsem.

2014. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Semmi értelme csak negatív kampányt.

A baloldal tökéletes példája ennek:

"Hujujuj, tombol a rasszizmus, mocskos magyarok, mocskos Orbán Viktor, majd mi megmentjük az országot, azt h hogy, ne kérdezzétek"

2014. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Jobbik fóbiás alatt azt érted, aki leírja, hogy a Jobbik is benne van a politikai sárdobálásban? Mert pont ezt akartam írni.


Szerintem számít a sárdobálás is de leginkább a demagóg ígéretek azok amik sok szavazót megfognak.

2014. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért volt benne? Mi volt az, ami miatt benne volt?
2014. okt. 13. 21:12
 9/10 jonyka01 ***** válasza:

A fidesznek nem kell a baloldal ellen kampányolni. Hiába állítod általánosítva, hogy negatív kampánnyal ijesztgetik az embereket. Nem így van.

A fidesznek megvannak a fő ágyúi, amikre hivatkozhat. A baloldalt meg nem kell szidni, lejáratja az magát egyedül (illetve nem egyedül, hanem mindahányan). A másik szidása már csak azért is kell nekik, hogy a saját marhaságuk kissebbnek tűnkön. A jobbik meg persze szid, mi mást tehetne ellenzékben? Senki nem kéri rajta számon, néha jól is hangzik, alá sem kell támasztani ilyen pozícióban.

2014. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ember ne a kampányokból döntsön, ide vagy oda.

Meg kell nézni, mir csinál ez va az.

Sokan ebben az országban szimpátia-szavazást csinálnak ami szerintem helytelen.

De lassan kezdünk megérteni, hogy az elvégzett munka, kampány ígéretek betartása! lásd a Fidesz erejét és a "bal" oldal folyamatos szégyenteljes szereplését.

2014. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!