Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy megvoltak az önkormá...

Most hogy megvoltak az önkormányzati választások, jönnek a Fidesz megszorítások?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a rezsicsökkentés, az egykulcsos adó, a dohányboltok és a többi akkora bevétel kiesést okoz az államnak, hogy ez tarthatatlan. A manyupot és azért kellett lenyúlni, hogy fizessék belőle a hiányt. Most hogy 4 évig újra fidesz hatalom van, mindenhol, jönnek a megszorítások?

2014. okt. 13. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Szíjártó mai beszéde után inkább arra tippelek, hogy visszalépünk a KGST-be, és újra elénekelhetjük az internacionálét.
2014. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Az első 4 évben sem voltak megszorítások, most miért lennének?
2014. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Mert fenntarthatatlan a rendszer! Egészségügyből, oktatásból nem hiába vonnak el milliárdokat. Nincs pénz. Szerinted mire kellett az a 3000 milliárd forint magánnyugdíj?


A közmű szolgáltatók most is veszteségesek. A vége az lesz hogy kivonulnak. Amit az állam átvesz, az is veszteséges, csak elhitetik, hogy nem, mert az adónkból kompenzálják, de infrastruktúra fejlesztés nuku.

2014. okt. 13. 14:23
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
az mszp ideje alatt még rosszabb volt, a fidesz legalább "tartja a szintet", nem rontja.
2014. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Shai-Hulud ***** válasza:
51%

"Az első 4 évben sem voltak megszorítások, "


Nem, azok valóban nem voltak.

Csak adóemelések, új adófajták, szolgáltatókra, bankokra kivetett, és áthárított adók, manyup lenyúlás, meg ilyenek.

De megszorítások nem voltak. Egy darab se.

2014. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Tharos ***** válasza:

"Az első 4 évben sem voltak megszorítások, most miért lennének?"


[link]

2014. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

1. De nehogy már az pozitívum legyen, hogy jobb, mint az

mszp.

2014. okt. 13. 14:32
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
hát nem mondom hogy jó (nem szavaztam senkire tegnap), de sajnos nincs jobb alternatíva jelenleg
2014. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
#6 persze de azok között egy sincs ami komolyabban érintette volna az átlag embereket, és ez csak a negatív oldal, azt nem írják hogy mi lett jobb (abból is lenne kb ugyanannyi)... mégis mit vársz egy mszp szdsz blogtól? az ilyeneket el sem érdemes olvasni
2014. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én se tudtam nagyon kire voksolni, de azért elmentem, hogy azt mondhassam magamnak, hogy én megpróbáltam változtatni.


jobbik-nem más mint a többi párt. Ugyanúgy lop, mellesleg idegesít ez a nagy magyaroskodás + elolvastam a programjukat, 80% megvalósíthatatlan.


Fidesz-Most bizonyít, hát köszönöm, nem kell diktatúra.


Baloldal-Már bizonyított, soha többet


LMP-Alternatív lehetőség egyedül, de ő rá sem lehet azt mondani, hogy jó. Talán legkisebb rossz.

2014. okt. 13. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!