Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy megvoltak az önkormá...

Most hogy megvoltak az önkormányzati választások, jönnek a Fidesz megszorítások?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a rezsicsökkentés, az egykulcsos adó, a dohányboltok és a többi akkora bevétel kiesést okoz az államnak, hogy ez tarthatatlan. A manyupot és azért kellett lenyúlni, hogy fizessék belőle a hiányt. Most hogy 4 évig újra fidesz hatalom van, mindenhol, jönnek a megszorítások?

2014. okt. 13. 14:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Anno még a 4K-ra (Negyedik Köztársaság) mondtam, hogy ebből lehet valami. Nincsenek benne régi arcok, sok fiatal, újítani akarnak. Mi kell még.


Erre legfontosabb ügyük a fű legalizálása. Hát gratulálok, így kell elrontani egy nagy lehetőséget.

2014. okt. 13. 14:45
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

1.eddig is megszorítások voltak

2.megszorítás mellé loptak is

3.ennek ellenére sem voltak képesek megoldani a helyzetet

4.mert nem is érdekli őket

5.a tömeg továbbra is nyeli a hazugságot, mert akinek esze volt, lehetősége és motivációja az lelépett, itthon marad a náci, és a kilátástalan.


" az mszp ideje alatt még rosszabb volt, a fidesz legalább "tartja a szintet", nem rontja."


ez nem igaz, gyorsuló ütemmel romlik minden:


2007ben a létminimum 66ezer, bruttó minimálbér 65, hazavittél 53at = 80%át kaptad annak mint amiből meg lehet élni - gyurcsány alatt.

2009ben 75 - 71 - 59 = 78% - gyurcsány

2010ben 78 - 73 - 61 = 78% - bajnai

2011ben 84 - 78 - 64 = 76% - orbán

2013ban 87 - 98 - 64 = 73% - orbán


az államadósság továbbra is növekszik + orosz atomkölcsön

elvették a magánnyugdíjakat, földeket, trafikokat

2010 óta minden évben duplázódik az emigrálók száma.


csak az egyszerű embert nem érdekli az igazság, az egyszerű ember jól kicigányozza zsidóbankározza ballibezi magát, aztán lenyel bármit ami nemzeti színűre festett.

2014. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
#12. én nem mondom hogy jó a fidesz, de az előző kormánynál egy kicsivel jobb, ez egyértelmű. (habár ez szinte bármelyik pártról elmondható lenne ha kormányra kerülnének) Látom te nagyon szereted az mszp-szdsz-t stb szóval nem érdemes vitatkozni veled. Gondolom nyugdíjas vagy.
2014. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

# 13:

Technikailag az előző kormány is Fidesz volt. :)

2014. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14: igen az előző... 2010 előttire gondoltam :)
2014. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Azta! dardada! szerintem az nagyon rossz ha megszorítás lesz!
2014. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%

"én nem mondom hogy jó a fidesz, de az előző kormánynál egy kicsivel jobb, ez egyértelmű"


akkor olvasd el mégegyszer amit írtam.


megértem hogy az agyad tiltakozik, mert kényelmes elhinni és reménykedni hogy a fidesz jobb, és haladunk, és midneki mszps aki nem ezt hiszi, csakhogy a számokban nincs semmi hit, nem lehet nekik hazudni, nyers valóság. ha az mszp 3 éve alatt 2%kal romlott az életszínvonal, a fidesz 3 éve alatt meg 5%kal, akkor össze tudod hasonlítani, melyi ka jobb.


persze tudom végső érv eemútnyócév, de nem kell midnent elhnni a politikusoknak, nézz magad utána, és rájössz mennyi marhaságot hordanak össze. majd ha eltelik megint 8 év és 10%kal csökken az életszínvonal, kire fogják kenni?


például hogy hanatlik a liberalista nyugat, és oroszország a minta, miközben nyugaton történelmi rekordot dönt a foglalkoztatottság, az orosz gazdasági növekedés meg negatív, maygarország 10 éves negatív rekordot dönt a tőkepiacon, 34 oecd ország közt hátulról a 3. helyen végzünk életminőség felmérésben (törökországot és mexikót előzve), visegrádi országok közt utolsók vagyunk, bulgária és románia jobb hitelminősítést kap mint mi...


tájékozódj nemfideszes forrásokból is, különben bármit elhiszel amit a propaganda nyom.

2014. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!