Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon erre, hogy reagál majd...

Vajon erre, hogy reagál majd a FIDESZ-KDNP és a Jobbik?

Figyelt kérdés

"A homoszexuális személyek esetéről hangsúlyozták: az egyház legyen tehát „befogadó otthon” számukra, de továbbra is szigorúan nemet mond az egyneműek házasságára és azokra a nemzetközi szervek által gyakorolt nyomásra, amely társítja a pénzügyi segélyeket a gender-elmélethez fűződő normatívákkal. Az egyház különleges figyelmet fordít az egynemű párokkal együtt élő gyermekekre, hangsúlyozva, hogy jogaikat mindig előtérbe kell helyezni."



A szöveg a következő oldalról származik [link]

a Vatikáni Rádió honlapjáról


[link]



2014. okt. 14. 14:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
46%

Sosem szerettem a katolikus, protestáns egyházakat.

Ezután sem lesz másként.

2014. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Amiatt mert toleranciát hírdeti?
2014. okt. 14. 14:29
 3/41 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert egyházakat átjárja a maffia, pénzéhség.

Ami a cikkekben szerepel, valószínűleg valamilyen lobbi hatása.


Az ortodox egyházakat sokkal jobban tisztelem, sokkal értékállóbbak.

[link]

2014. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
46%
Majd a KDNP kitagadja a pápát, és a Jobbikkal közösen megválasztják egyistennek Putyint.
2014. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Kedves második hozzászóló! Annyira szeretem mikor valaki az ortodox egyházzal példálozik.


Babonás intoleráns egyházzal valahogy mindig is bajom volt, pedig 12 évet jártam hittanra, talán ezek miatt is szeretnék nyitottabb egyházban élni.

[link]

2014. okt. 14. 14:34
 6/41 Shai-Hulud ***** válasza:
96%

"Majd a KDNP kitagadja a pápát, ..."

...és Semlyén megalakítja a Hungrikán Egyházat. :-D

2014. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Tharos ***** válasza:

Bírom az olyanokat, mint a 3-as.

Kedveli az ortodox egyházat, mert a pátriárkájuk vadászgépet kapott az egyik fegyvergyártó orosz cégtől, amit elment megáldani.

Egy keresztény vezető megáldott egy fegyvergyárat. Gondolom maga Jézus Krisztus is hetente kétszer csinált ilyet. :D


A cikk alatt lévő kommentek amúgy magukért beszélnek.

2014. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Mit kellene erre reagálni? Értelmezni kell a szöveget, amivel semmi gond nincs.

Az egyház tagja lehet az is, aki homoszexuális. De nem támogatja (mint sok más ember sem), a meleg házasságot, és ha gyereket nevelnek, arra a gyerekre jobban oda kell figyelni.

2014. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, hogy a Fidesznek v. a jobbiknak mi köze ehhez, de az nyilvánvaló, hogy már nagyon rég elárulta híveit a Vatikán.
2014. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Miért árulta volna el? Jézus toleranciát hírdetett.


A mai melegeket elítélő embereket jézus ma Farizeusnak nevezné.


Szerintem Jézus inkább meleg bárokban prédikálni arról, hogy éljenek tartós kapcsolatban, max a promiszkuitás miatt ítélné meg őket, ami ugye bár a heteroszexuálisoknak köszönhető.

2014. okt. 14. 18:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!