Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek ennyire fáj, hogy...

Bob76xd kérdése:

A Fidesznek ennyire fáj, hogy a Jobbik nyerte polgármesteri választást, az egyik városban?

Figyelt kérdés
Sok Fideszes panaszkodik, hogy a Jobbik elcsavarta az emberek fejét, és azt mondták hogy a Jobbikosok csaltak. De a Jobbikosok sosem csaltak a választásokon, nem tudom miért csinálja ezt a Fidesz, de nekem baromira elegem van belőlük! Én nem lejáratni akarom a Jobbikot, én csak annyit mondok hogy a Fidesz direkt tönkre akarja tenni a Jobbikosokat! A Fidesz is olyan mint a bukott baloldali pártok!

2014. okt. 15. 20:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

A Fidesz új ellensége a Jobbik lett.


Ez várható volt, Gyurcsány is megmondta, hogy a Jobbik a Fidesz kárára növekszik.


Az MSZP-t már sikerült lenullázni, a Jobbik még talpon van.

2014. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
A gyarmatosítók azért hozták be a Fideszt, hogy a Jobbiknak lépjen a nyakára. Ez a parancs és a propaganda ebben az irányban folyik.
2014. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

"A gyarmatosítók azért hozták be a Fideszt, hogy a Jobbiknak lépjen a nyakára. Ez a parancs és a propaganda ebben az irányban folyik."

HE?!?!?!?

2014. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 intrepid ***** válasza:
100%
Fáj nekik, hogy nem ők kerültek a húsosfazék közelébe.
2014. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Pedig hamarosan a fidesznek még csak esélye sem lesz a Jobbikkal szemben.
2014. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Eddig a pontig olvastam csak el a kérdésedet:

"De a Jobbikosok sosem csaltak a választásokon"


Hahahaha :D Jót nevettem az elképesztő szűklátókörűségeden, jöhet a következő kérdés... Erre kár volt pazarolnom a betűket.

2014. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2%
Egész hamar lepontoztak a netnácik, szóval részemről elismerést kapnak a gyorsaságukért. Remélem pizzafutárként, vagy valami más, gyorsaságot igénylő munkakörben el tudnak majd helyezkedni, és akkor legalább valami haszna is lenne a társadalomnak belőlük. Kérdés, hogy hány százalékuk töltötte be a 18. életévét ahhoz, hogy egyáltalán szavazni tudjon. :)
2014. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

6-os

A Fidesznek meg MSzP-nek (bár nekik még régen, az "ő idejükben") rengeteg botránya volt, hogy járták a szegény cigánysorokat és lefizették az embereket. A Jobbikot nem muszáj szeretned, de még nem hallottam róla hogy ilyet csináltak volna. Ha tudsz ilyesmiről akkor vagy linkeld be légy szíves, vagy ha magad láttad, akkor bizonyítékokkal együtt jelentsd a megfelelő helyen.

2014. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8: Nem vagyok turbóturul, de én azért pontoztalak le, mert baromságot írtál. Nem hinném, hogy a Jobbikosok csaltak volna, legalábbis nem tudom elképzelni róluk. Ha mégis így lenne, akkor nem csak néhány településen nyertek volna, nem gondolod?


Egyébként 26 vagyok és mérnök. Van még kérdésed?

2014. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
41 vagyok és gépész.
2014. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!