Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik Gyöngyöspatán a Fideszre...

Akik Gyöngyöspatán a Fideszre szavaztak mit kifogásoltak a Jobbik munkájában?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=zXtYpUChZLM .

Itt a választásra készült videójuk is, várom a kritikákat.



2014. okt. 16. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Ez a demokrácia. A szavazófülkében nem kell azt elmondani, hogy mi bajuk volt a vezetéssel. Nyilván volt. Vagy ugy gondolták, hogy sokkal jobb nekik ha beállnak rézsút a Fidesz mellé mert könnyebb lesz az életük. Nem érdemes Orbánnal szembe menni. Esztergom jo példa volt erre.
2014. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Végignéztem a videót. Nagyon szep eredményeket tett le az asztalra a tag. Csakhát egyvalamit elfelejtett. Azt, hogy a nagyhangú alakok akiknek a cigány lopással van bajuk azok azert szeretnék maguknak fentartani a stikkizés lehetőségét. Ha a saját kis stikkijeiket is korlátozza a mezőőr, igy pl. nem lehet télire fát tangózni és nem lehet egy kis orvadaszkodást se csinálni, hogy a mélyhűtőben legyen elég vadhús, akkor ez az egész rendet csinálunk dolog már nem is olyan szimpatikus számukra. Ez a tag rendet csinált. Le a kalappal előtte. A helyieknek meg nem tetszett.
2014. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tetro ***** válasza:
0%

14.22

vagy nem tetszett nekik, hogy a csávó gyakorló elmebeteg volt...

2014. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

14:32 elmebeteg=nem korrupt

tetro te intelligens kettős mérce.. mindig örömteli olvasni mint darázsfészekbe rakni a himbilimbit

2014. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tetro ***** válasza:
17%

14.36

nem... elmebeteg, taktikai ruhában tart lakossági fórumot is lila fejjel üvöltözik közben.

2014. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tetro ***** válasza:
0%

14.36

nem tudom hol véled ebben felfedezni a kettős mércét, soha senkiről sem írtam olyat, aki ilyet csinál, hogy nem idióta.

2014. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
54%
Lehet, hogy az nem tetszett nekik, hogy a közmunkásokkal a saját bodzásában dolgoztatott?
2014. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tetro, összekevered Érpatak polgármesterével.


Gyöngyöspata volt polgármestere Juhász Oszkár.


Érpatak polgármestere Orosz Mihály Zoltán, ő az ki mindig beöltözik valaminek és üvöltözik.


Érpatakon nem lett volna, hogyha leváltják Orosz Mihályt, tényleg buta.


De, Gyöngyöspata teljesen rendben volt.

2014. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tetro ***** válasza:
28%

14.47

valóban összekevertem... :D nesze nekem...

2014. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Éljen Viktor! Éljen Rákosi!
2014. okt. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!