Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van köze a múlthet...

Szerintetek van köze a múltheti választásnak, hogy most felgyújtották Püspökladánynak a polgármesteri hivatalát?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyik munkatársam pont ott lakik és azt mondja, hogy valószínűleg az előző polgármester akarta valakinek a felbérelésével így megsemmisíttetni azokat a dokumentumokat, amikből kiderült volna, hogy sikkasztgatott.

Legalábbis mindenki erről beszél a faluban, ami egyébként Püspökszilágy és nem Püspökladány. :)

2014. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valakit felgyújtanak, valaki autóbalesetben hal meg, van ahol újraszámolás után más az eredmény, stb... stb... stb...

Idióta egy ország jutott nekünk...

2014. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na most pedig Zuglóban nem tetszik a Fidesznek az Együtt PM. Kicsit sem átlátszó...
2014. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Legalábbis mindenki erről beszél a faluban, ami egyébként Püspökszilágy és nem Püspökladány. :)"


Jogos, csak rosszul emlékeztem.

2014. okt. 18. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:

" Na most pedig Zuglóban nem tetszik a Fidesznek az Együtt PM."


Zuglóban történt egy súlyos hiba, ami miatt indokolt új választást tartani. Összekeverték ugyanis a szavazólapokat.

2014. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 19:11


És persze felmerül a dolog, hogy csak "véletlen" keverték e össze?

2014. okt. 18. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:
16 éve vagyok szavazatszámláló bizottsági tag, nem emlékszem rá, hogy ilyen lett volna: MINDEN SZAVAZÓLAP EGXFORMA NAGYSÁGÚ VOLT! Se színbeli, se méretbeli különbség nem volt a szavazólapok között, így sajnos akaratlanul is nagyon könnyen keveredett. Mi is megküzdöttünk vele, pedig összeszökött csapat vagyunk :-)) Minden pakkot 3x átnéztünk - így a mi szavazókörünkben biztosan nem volt keveredés, de pont emiatt lényegesen később végeztünk, mint máskor :-(( Véletlen vagy direkt volt ilyena lap, ki tudja... ? Én nem merülök bele találgatásokba.
2014. okt. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is szavazat számláló voltam és én is reálisnak tartom, hogy összekeveredett. Azt csodálom, hogy nem történt jóval több ilyen eset.


Amúgy nyilván voltak ott párt delegált emberek. Figyelhettek volna ők is jobban.

No meg azért a választó polgárokról is sokat elárul, hogy 10 ember simán szavazott úgy, hogy két egyforma papírt adtak nekik és egy harmadik félét nem is kaptak.

2014. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!