Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Habony Árpád nincs a korrupció...

Habony Árpád nincs a korrupciós kitiltottak listáján-állítja ügyvédje. De honnan tudja? Hiszen a lista titkos. Ha ennek ellenére tudja, az nemzetbiztonsági vonatkozást vet fel-mert ugyan honnan tudja?

Figyelt kérdés

Habony Árpád ügyvédje útján közölte, ő sincs a listán és perelni fogja azokat, akik ezt állítják.


[link]


Honna tudja hogy nincs a listán?


2014. okt. 20. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy kiutazik. (Tudom látták a repülőtéren és csak várt/várhatott valakit)
2014. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az!


A narancsos üzletemberek miért bizonygatják habzó szájjal a sajtónak, hogy nincsenek a tiltólistán? Miért nem utaznak ki egyszerűen az USA-ba hogy megmutassák, beléphetnek? Mert akkor egyből kiderülne a sz*r kamu?

2014. okt. 20. 13:20
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

"De honnan tudja? Hiszen a lista titkos."


És itt szerinted bárki is honnan tudja? Sőt, még annyira se tudja. Csak találgat. Attól függően, hogy haverja vagy sem.

Mellesleg pl az ügycédjének, vagy magának az emberkének kiadhatták azt az információt, hogy ő rajta van-e a listán vagy sem. Ezt akkor is jogában állhat megtudni, ha maga a lista egyébként titkos.

2014. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, én szívből gyűlölöm a fideszt, de szerintem is ebben a dologban nem habony árpád az érdekes, sőt szerintem nincs benne semmi érdekes. Vannak olyan hivatalos személyek, akik a hivatali ügyeik folytán persona non gratak lettek az USA-ban. Várható volt. Nekik kellemetlen, de ettől semmi nem változik.
2014. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

oké. akkor ezek szerint én, a kispénzű századrangú átlagsenki is odamehetek (de hova is?) hogy tessék mondani rajta vagyok-e a listán?

hiszen nem politikusok, kormánytagok vannak rajta, hanem "fidesz-közeli üzletemberek". ez pedig nem hivatalos kategória.

ki a fidesz közeli üzletember? a Mari néni a piacról az? hisezn fidesz szavazaó és árulgatja a hagymát-hát akkor ő is fidesz közeli üzletember? és akkor ő is odamehet tudakozódni?

hm?



hogy ő rajta van-e a listán vagy sem. Ezt akkor is jogában állhat megtudni, ha maga a lista egyébként titkos.

2014. okt. 20. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Idióta, az amerikaiak értesítik azokat a személyeket, akiket kitiltanak, csak másnak nem adják ki az adatokat. A kitiltottak tudnak róla.

A magyar külügy az meg halandzsázik, ha vannak kormányközeli kitiltottak, azok biztos jelezték a külügynek, hogy mi történt, csak persze célszerűbb letagadni.

2014. okt. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!