Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » USA nem tud szövetségesként...

USA nem tud szövetségesként együttműködni Magyarországgal?

Figyelt kérdés

Mit szóltok? Ha az USA megszünteti az összes kapcsolatot Magyarországgal, akkor abból hatalmas probléma lehet, hisz az egyik legbefolyásosabb ország az USA.


Emelet kitiltanak minket egy szövetségből, amelyben csak demokratikus országok lehetnek + az egyik legfontosabb non profit sajtó szabadságért küzdő szervezet vizsgálódik nálunk (fennállása óta először Európában)


Talán ezekbe fog belebukni a fityisz? Hogy lassan mindenki ellenünk lesz?



2014. okt. 20. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%

Hála Isten.


Egy ugráló liberális országgal kevesebb.

2014. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Csupa lehetetlen dolgot sorolsz.


A fő probléma, hogy nem is találnak minket a térképen.


Egyébként csak porhintés, a népnek legyen min rágódni, addig nem tűnik fel, hogy éhes.

2014. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Vadkan01 ***** válasza:
Itt arról van szó, hogy most aki csak egy kicsit is Oroszország felé kacsint az USA érdekszférájában, azt eltávolítják és Orbán kacsintott. Szerintem visszakerül a hatalomba Gyurcsány vagy valaki akiben megbízik az USA. Orbánnak annyi, amint lemond vagy elmenekül, sokan fognak örülni, de meddig?
2014. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Gyurcsány? Hát nem is tudom, hogy melyikük a rosszabb. Talán a felcsúti törpe, de egy picivel.


Engem már az se izgatna, ha Jobbik vagy az LMP kerülne hatalomra, emíg nem jön egy normális párt, csak kerüljünk már ki ebből a Baloldali pártok és fidesz körből.

2014. okt. 20. 19:08
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Mit tud adni Oroszország és Putyin? Gázt és kőolajat.


Mit tud adni Eu-t? Pénzt és demokrácia mintát.


Mondok még egy példát. A három szovjet balti állam, Észtország, Lettország már bevezette az Eurót, Litvániai jövőre fogja, jól áll a gazdaságuk? Igen köszönik remekül vannak és nem kérnek Putyinból.


Nézzük csak Lengyelországot melyhez 1000 éves barátság köt. Van-e ott olyan politikai erő aki Putyin s*ggét nyalná fényesre? Nincs. Se Tusk, Se KOPACZ, ÉS KACZYNSKI SE állna szóba Putyinnal. Ehelyett ők is nyugat mellé állnak. Akkor kiket kéne követnünk?

2014. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5


Na az b*szna be ha bármelyik lengyel párt egy kicsit is elkezdeni a ruszkik felé kacsintgatni.Kb addig maradna életben az adott párt.Az eurós példa meg azért hülyeség mert több nyugati fejlett ország van akik nem kérnek az euróból és jól megvannak nélküle.Nekünk is minek euró?Nem mindegy, hogy forintból van kevés a népnek vagy euróból?

2014. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Orbán tudod miért nem akarja bevezetni az Eurót?


Azért mert akkor a Európai Központi Bank ellenőrizné és kevésbé tudna mutyizni, mint most, sőt semennyire :).


De ha te egy trafikos vagy akkor inkább nem is szóltam :)

2014. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért működne együtt _az USA_ Magyarországgal? Magyarország az USAval esetleg...
2014. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#7


Nem vagyok trafikos, sőt fideszes sem és szerintem is mutyiznak ezerrel(akárcsak a baloldal anno).

2014. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Butaságokat írsz.

Magyarországot nem tiltják ki sehonnan, nem szakadnak meg a kapcsolatok senkivel. Nem szabad mindent elhinni, amit a neten olvasol.

Itt diplomáciai jelzésekről van szó, hogy az USA elégedetlen a magyar kormány döntéseivel, de szó sincs arról, hogy szövetséges helyett már ellenséges országnak tartanak minket.

2014. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!