Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jelenti már be a Fidesz,...

Mikor jelenti már be a Fidesz, hogy mégsem vezetik be az internetadót? Miért nem nyilatkozik senki?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 22:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Tízes, szerintem utóbbi.
2014. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire igaz a hír, de elvileg már kezdeményezte a Zsidesz, hogy magánembereknek (tehát nekünk) 700 Ft legyen a maximum adódíj havonta, cégeknek pedig 5000 Ft.

Így azért már elviselhetőbb... DE!

Amíg a magyar hagyja magát, addig ez így fog menni!

2014. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Orbán egyszerre skizofrén, és szeret, vagy kényszeresen csinál segget a szájából.


Ami pedig a felső korlátot illeti, most ennyi, holnap annyi.

Nem elviselhetőbb, mert várhatóan megszűnik vagy nagyon drága lesz a korlátlan net. Sokaknál egy háztartásban több internet előfizetés is van (1db házi, xdb mobil, tablet...) mindezt szorozd be 700x12-vel!

2014. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
akkor is életképtelen, 150 Ft/gigabájtot a szolgáltató sem bír el, vagy tönkremegy vagy brutálisan csökkenti a szolgáltatás minőségét
2014. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
2014. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
I don't like Christmas nevű felhasználó válaszával teljesen egyetértek kivéve, hogy szerintem ehhez elég 8 általános is. Persze tudom hogy ő csak ironizált a lényeg valóban az, hogy teljesen hülyének kell lenni ehhez. Persze egy olyan országban ahol az összes kisebb-nagyobb vezető "benne van a haveri körben" a cégek juszt se fogják megérezni. Ne aggódjatok nem lesz itt válság, még az is lehet, hogy a hazai cégek fognak kisebb kárt szenvedni, mert nekik elintézik. Az eredmény akár még az is lehet hogy visszajön a pór népnek, amit ráfizet. Ellenkező esetben, ha nincs elég befolyásuk, akkor úgy hülyék ahogy vannak, nem csak pénzt, de szavazókat is vesztenek majd egy rahedlit, és akkor aztán visszajön az "összefogás" előtti magyar huza-vona. Megint az lesz hogy egyik kutya, másik eb, a fél ország el se megy szavazni, amelyiket meg megszavazzák az jól kirabol minket, ahogy eddig is volt.
2014. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Fizess ígért még megválasztása előtt ingyen netet ?!
2014. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Minek aggódni a szappan meg az internet adó miatt?

Egyre több háztartásban kapcsolják ki a vizet meg a villanyt, mert már arra sem jut pénz, akkor meg úgyis felesleges a szappan meg a net!

Magyarország jól halad!A kőkorszakba!

2014. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%
Ha bevezetik, ahhoz fogunk alkalmazkodni -ki hogyan persze. Én úgy reagálnék rá, hogy nagyon lecsökkenteném az adatforgalmam. De vajon miért lenne ez a jó egy országnak? Ha sokan tennék ezt, nem lenne sok értelme annak az infrastruktúrának sem, ami már készen van, és nem volt olcsó. Tényleg csak arra jó a netadó, hogy visszafejlődjünk oda netezésben, ahol 10-15 éve voltunk. Mondjuk tény, kirándulni se rossz netezés helyett.
2014. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!