Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is hallottátok az új...

Ti is hallottátok az új internetadót?

Figyelt kérdés

Nekem anyukám mondra aki a piacon hallotta az úhságárustól. Most akkor mennyit fogok én fizetni az internetért? Miért kellet Orbánra szavazni, ti eljönnétek tüntetni ellene? Én bizti elmegaek, ha anyukám elenged, már egy fészbúkos oldalt is belájkoltam. Döncsük meg az Orbán rezsimet!


Viccet félretlve, nem szánalmas, hogy a sok birka, aki el se ment szavazni, vagy épp a fideszre, most veri a nyálát? Hírportálok, fészbuk, gyk, mind ezzel van tele. Én bűvészkedem, tzdom, ha valamit el akarunk tüntetni, ahhoz bizony elterelés kell és ez egy hatalmas futótűzszerű elterelés.


2014. okt. 21. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csalás volt az egész. Nincs az az isten, hogy ennyien a Fideszre szavazzanak.
2014. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán abban sem hiszek, hogy szavazott valaki a fideszre is.
2014. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Magyarmanó ***** válasza:
teljesen igazad van, de egy ilyen oldalon alapvető lenne a helyesírás, korodba nem kötök bele mert én is 12 éves korom óta nézegetem, szólok hozzá ebben a kategóriában...
2014. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, mikor próbálok ironizálni, a helyesírási hibákat is beleértem. De amúgy jogos.
2014. okt. 22. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerek pár embert aki a fideszre szavazott, az egyikőjük cége sok támogatást kap a fidesztől, a másik pedig azt az ostobaságot hajtogatja, hogy "már elindultunk egy úton", közben ő is szidja a kormányt. Ez a kettő sok mindent elárul...
2014. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!