Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szeretik olyan sokan a...

Miért szeretik olyan sokan a Fideszt?

Figyelt kérdés
Mindegyik választáson mindig a Fidesz vezet toronymagasan. Miért szeretik olyan sokan? Az emberek miért nem tudnak adni egy esélyt pl. a Jobbiknak? Miért mindig csak a Fidesz?

2014. okt. 23. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
mert a jobbikosok magyarellenesek (oroszpártiak)
2014. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Én pl a neve miatt szeretem, jól hangzik jól cseng
2014. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés főképp a jobboldali gondolkokozású emberekre vonatkozik. Más generáció szavaz általában a Fideszre meg a Jobbikra. Sok fideszes akivel beszélgettem úgy áll hozzá, hogy Orbán fiatal korában nagy kommunistaellenes volt, tapasztalt politikus, és amúgy is megszokták hogy a Fideszre szavaznak... Erre igazából nem lehet olyan érveket mondani, amitől meggondolnák magukat...
2014. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
0%

Mert sokat tett a magyarságért, Orbán nyitott a kűlhoni magyarok felé, végre egy a nemzet.

Újra vannak ünnepeink, magyar lobogókkal teli rendezvények, szívből jövő, szívhez szóló beszédek.

És mert családcentrikus párt. Harcol a bankok és a multik ellen. Rezsicsökkentés.

2014. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Mer a rezsicsökkentéssel a nyuggereket kilóra meg lehet venni, és 90%-ban ők mentek el szavazni.


Már mint legutóbb, ha pl holnap lenne választás hidd el h nem így lenne.

18-ra egy csomó fiatal eléri a szavazó képes kort és ők nagy átlagba nem fideszesek. Pláne most. Addig meg még pár nyuggerel kevesebb is lesz.

2014. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

"mert a jobbikosok magyarellenesek (oroszpártiak)"


Ez egyértelmű..

Ahogy az is, hogy a fidesz folyamatosan, szépen tisztára nyalja Putyin valagát...

2014. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

"Miért mindig csak a Fidesz?"


Ez egy elemi ösztön, a tyúkok is a 2 centis lyukon próbálnak újra meg újra átbújni. :)

Az ösztönökre kell hatni, ennyi az egész.

2014. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként miről beszélsz? 2 millió ember neked a többség?
2014. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

"2 millió ember neked a többség?"


Nem ez a lényeg! Ha annyira utálnátok a Fideszt, mindenki, vagy legalábbis nagyon sokan, elmennének, és szavaznának másra! Aki nem szavaz, az gyakorlatilag a Fideszt tartja hatalmon. Lehet mondani hogy csak 2 millió Fidesz szavazó van, igen, de ők stabilan elmennek és teszik a dolgukat. Aki nem megy el, az nekem ne ajvékoljon hogy rossz, mert ott volt a lehetőség a szavazásra. Választási rendszertől függetlenül, ha a Fidesz utálók többsége venné a fáradságot és szavazna, akkor nem a Fidesz nyerne.

2014. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a kérdésre válaszoltam. Tehát szinte senki se szereti a fideszt. Annyi a lényeg.
2014. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!