Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek hogyan tagadják,...

A fideszesek hogyan tagadják, hogy ők nem a volt kgb-s ügynök hívei és hogy ők nem tapostak rá 56 hallottainak emlékére?

Figyelt kérdés
Tegnap, október 23.-n semmi lelki ismeret furdalás nem volt bennük?

2014. okt. 24. 20:20
 1/4 A kérdező kommentje:

"fideszesek hogyan tagadják, hogy ők nem a volt kgb-s ügynök hívei"

hibás mondat (eléggé dühös vagyok most, ezért nem tudok teljesen odafigyelni, bocs)

helyesen: A fideszesek, hogyan merik állítani, hogy ők nem a volt kgb-s ügynök hívei*

2014. okt. 24. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
úgy,h ettől a ku.r.va okos néptől felhatalmazást kaptak. És a pofájukra rá fér minden. Ez sajnos nagyon elkorcsosult ez a nép. Fiatal vagyok,30-as, de főleg az utóbbi egy évben igazán szembetűnő.Akkor mondtam azt,h nem is csodálkozom,h ilyen eredmények születtek.Pl bemész egy szolgáltatóhoz reklamálni,100%-osan jogosan, ügyintéző nem mond semmit, csak mint a droid ugatja,h hol kell fizetni...elég sólyos ügyről van szó,nem 1000Ft-ról. ÁÁÁ és ez máshol is így megy,pl t-home,csak ott egyszerűen a pofádba hazudnak, és a hangfelvétel természetesen eltűnik...
2014. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
ez egy tolvaj nép tisztelet a kevés kivételnek!
2014. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
de már kis szinten is ez megy,ezt akartam ezzel mondani. Van az a mondás,h olyan a vezetőség,ailyen a nép! Ez igaz!
2014. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!