Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne megszüntetni...

Hogyan lehetne megszüntetni teljesen a megélhetési gyerekvállalást?

Figyelt kérdés

Most itt mindenkire értem ezt, nem csak a cigányokra.


A megélhetési gyerekvállalás tulajdonképpen senkinek sem jó.

Nem jó az anyának, nem jó a gyerekeknek, és nem jó az államnak. Mivel ez leginkább a felelőtlen, tanulatlan emberek életvitele, nem nevelik a gyerekeket szinte sehogy, így szinte bűnözőket hoznak világra.


Te hogyan szüntetnéd meg a megélhetési gyerekvállalást?


Segély csak adókedvezményben? Vagy hogy?


Kíváncsi vagyok.



2014. okt. 25. 15:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Továbbra sincs ellenérv. Tényeket írtam. Cáfold meg.


pl. Tökölön a Fiatalkorúak Büntetés-végrehajtási Intézete, a javító-nevelő intézetek és a nevelőintézetek cigányokkal vannak tele.

-Ez TÉNY!


Az erőszakos bűncselekményeket nagyrészt cigány fiatalok követik el és nem magyarok.

-Ez is TÉNY!


Tanárveréseket többségét cigányok követik el.

-Ez is TÉNY!



Én nap, mint nap találkozok cigányokkal, tudom hogy megy ez. A családban van szociális munkás, ő is érintkezik velük.


Személyes TAPASZTALAT!

Érted, kedves 45%. Személyes tapasztalat!

Tudod mi az?

2014. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

„Tényeket írtam. Cáfold meg.”


Ez nem így működik: ha állítasz valamit, neked kell bizonyítanod. Én is rendszeresen találkozok cigányokkal, és egyáltalán nincsenek olyan rossz tapasztalataim velük kapcsolatban. Azt, hogy az erőszakos bűncselekmények, illetve a tanárverések nagy részét romák követik el, semmivel nem tudod alátamasztani. Amit TÉNYKÉNT kezelhetsz ezekben a hasraütésszerű kijelentésekben, az csupán az, hogy túlnyomórészt olyan személyektől származnak, akik eleve előítéletesek a romákkal szemben. Az ilyen emberekben a zsigeri (cigány)gyűlölet annyira elhatalmasodott már, hogy nem képesek józan ésszel az érzelmek fölé kerekedni...


...


A magam részéről a továbbiakban nem kívánok reagálni az ezzel kapcsolatos véleményedre (el sem fogom olvasni az esetleges reakciódat). Most is csak azért írtam, mert az igazságérzetem kb. egy napja nem hagyott nyugodni. Na, pá!

2014. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!