Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz ellentüntetés a ma esti...

Lesz ellentüntetés a ma esti internetadót kifogásoló tüntetés ellen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 13:11
 1/9 tetro ***** válasza:
100%
Bizonyára sokan lennének, akik jó ötletnek tartják ezt...
2014. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Miért lenne? Annyira agyhalott csak nem lesz senki. Habár...az ott Magyarország.
2014. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Biztos hogy lesznek tuskó fidesz bérencek. 2006-ban is voltak. Amilyen vandálok ezek, képesek nekimenni majd a sok fiatalnak, akik csak internetezni szeretnének.
2014. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"Bizonyára sokan lennének, akik jó ötletnek tartják ezt..."

Sokan vannak, de nem hiszem, hogy sok magyar ember venné a fáradtságot arra, hogy kimenjen ellentüntetni néhány idióta miatt vasárnap.

2014. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetro ***** válasza:
100%

13.36

szóval aki nem szeretne tízezreket fizetni az adózott jövedelméből az adókkal terhelt szolgáltatásért még tízezreket pluszba az idióta? persze majd maximálva lesz, habár a törvénytervezetben ennek nyoma sincs... vagy akinek nem tetszik, hogy egy a jogállamiságot rendszeresen lábbal tipró kormányzat az internetet is megpróbálja kontrollálni... azok idióták?

2014. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd a Békemenet.
2014. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 1000 Ft lesz havonta, az is egy év alatt 12000 Ft, a rezsicsökkentéssel nem takarítottam meg ennyit. Nekem ez is sok lenne. Szerintem másoknak is sok. Főleg a tudat miatt, hogy nyugati országokban most is sokkal olcsóbb, nálunk meg még emelni akarják ezt a drága netet is. Szerintem teljesen bolond lenne, aki azért tüntetne, hogy bevezessék az adót.
2014. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Küldjétek ide őket és válaszoljanak ezekre a kérdésekre.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__622..

2014. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Most említették, hogy a ZSARUK BÉREMELÉSÉRE KELL BEVEZETNIÜK EZT AZ ÚJFAJTA ADÓT!!!

Nesze nektek, akik a Fideszre szavaztatok! -_-

2014. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!