Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt a majd 1 millió "kalandvág...

Azt a majd 1 millió "kalandvágyból" külföldön dolgozó fiatalt valamivel pótolni kell? Ezért jönnek ennyien a harmadik világból?

Figyelt kérdés
Én Győrben lakom, tudom, hogy nem az a főváros, de már itt is lassan a lakosság felét az afrikai feka bevándorlók, kendős arabok, indiaiak, románok, albánok stb. egyéb harmadik világbeliek teszik ki, akik nem is tudnak magyarul. Ezzel akarják "pótolni" a kiment értékes fiatalokat? És az nem zavar senkit, hogy pl. az ingatlanom ára is zuhan lefelé, és ha mondjuk én is el akarnék menni innen, csak fillérekért tudom eladni? Miért nem tesz ez ellen semmit a kormány?
2014. okt. 26. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ők azért vannak itt, amiért mi nyugaton.....
2014. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Ha te valóban győri lakos lennél, nem írtál volna ekkora baromságot.

Tény van egy két más nemzetbeli ember, de van más városban és országban is.

Az ingatlanárak, meg Győrben, Sopronban a legmagasabbak Budapest után!

Több ingatlanos ismerősöm is azt mondja itt a legjobb mostanában az ingatlanpiac.

Üdv:

Egy győri lakos

2014. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pont az a baj hogy nem kell pótolni, a gazdaságnak nem kel a munkaerő, a bevándorlók meg ugyanugy menekülnek tövább nyugatra mint a magyarok
2014. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!