Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány hónappal előre dolgoznak...

Hány hónappal előre dolgoznak az országvezetésnél?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy butának fog hangzani a kérdés és az érvelés, de a kérdésem ebből adódik (az érintetteket hiába kérdezem). majdnem már egy éve, hogy a kormány (a városvezetés) a munkanélküliségből berakott egy projektbe amit most nem kívánnék megnevezni konkrétan. A lényeg az, hogy annak a végétől már eltelt nagyon sok idő, és még is már akkor (azoktól az emberektől-fiataloktól) ezekkel az internet adóval kapcsolatos poénkodásokat [IS] hallottam, amivel most rukkolt elő a kormány. Persze nem tudtam és nem is nagyon érdekelt, hogy ilyen agyament és irreális dolgokkal poénkodnak és most még is mi van. A kormány még is megcsinálta azt amit akkoriban hallgattam együgyű poénkodásokként. A legrosszabb, hogy ezek a drogos és akármilyen fiatalok még ezen kívül marháskodtak sok minden mással is, amik, hogy ha ily be fognak teljesülni mint az internettel való rosszindulatú marháskodás, akkor itt elég nagy problémák lesznek. A lényeg az lenne, hogy az egy dolog, hogy az említett emberekkel egy olyan városból kerültünk össze, ami mostanában eléggé "illetékes", de még is ilyen suhanc, narkós, alkoholista suhancok honnan tudnak előre mindent, hogy mire készülnek odafenn. Itt a megyében mindent tudd még a legutolsó senki is, aztán meg az egész ország szívatva van (és tüntetések szerveződnek)? Ezt nem értem. Milyen országirányítás ez így?

2014. okt. 26. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kiszámíthatatlan országvezetés. Állandó finanszírozási gondokkal küzd. Az EU-val és az USA-val szemben szabadságharcot folytat, így a tőke kivonul az országból, amit egyre keményebb adókkal próbál pótolni. Ez egy fasiszta kormány, csak a félrevezetett emberek többségének erről fogalma sincs.
2014. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól van Alex! Ezzel tisztában van mindenki. (már aki ép ésszel gondolkodik) Engem inkább az zavar amit megfogalmaztam. Hogy lehet, hogy utolsó kis senkiháziak (drogosok, agresszív egyedek, kocsmatöltelékek, minden eset szétbulizom az agyam okádásig) előre tudnak mindent amire készülnek és még szórakoznak is rajta, mint, hogy ha ez amit csinál a kormány valami óriási buli volna. Nem érted amit kérdezek? Ki van szolgáltatva az ember minden jött ment szellemi toprongy tökéletlennek, mert ezek és még ki tudja hányan valamiért kegyet élveznek a kormánynál.
2014. okt. 27. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként mondok még valamit: bizonyos családoknál a tizenéves-huszonéves gyerekek is be vannak avatva. Sok helyen aljas kettős játékot játszanak a gyerekek a szülők és a gyámhatóság között. (általában azt ígérik nekik, hogy ha tanulnak olyan nagy emberek lesznek mint akik most az ország élén állnak.)
2014. okt. 28. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a csőcselékre gondolsz, az a legkiválóbb eszköze a nyomásgyakorlásnak, a provokációnak. Emlékszel a 2006-os MTV ostromra?
2014. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, hogy a csőcselék a leghatásosabb eszköze egy kormánynak, nem?
2014. okt. 28. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!