Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rendben, értem én, hogy az...

Rendben, értem én, hogy az ebola Amerikában, az esernyős tüntetés Hong Kong-ban, Ukrajna szeletelődése zavart keltett az erőben. Akkor most a kitiltás ügyétől rövid zárlat lett a fejekben vagy mi?

Figyelt kérdés

A Fidesz frakcióvezetője napirend előtt arról beszélt, hogy:


(1) Szerinte nem a fogyasztók, hanem a nagy multicégek ellen van az internetadó:


„Az adózásnak azt a kiterjesztését jelenti a közteherviselés jegyében, amit a nagy multinacionális cégekkel elkezdtünk az elmúlt években."


(2) Aztán bedobta a logikai csavart, miszerint a Fidesz azt reméli, hogy az internetadó az internet elterjesztését fogja segíteni, ami meg új bevételt generál majd a telekommunikációs cégeknek, ami meg majd a költségvetésnek lesz jó:


„A Fidesz képviselő csoportja azt kéri a kormánytól, hogy ahhoz a több százmilliárdos programhoz, amit elindít az internet mindenkihez való eljuttatásáért a kormány, az ott felhasználható uniós forrásoknál ezeket a bevételeket önrészként vegye figyelembe, mert azt gondolom, hogy ezzel nemcsak az internetet juttatjuk el mindenhová, hanem ezeknek a cégeknek piacot csinálunk, akik ebből még nagyobb nyereségre tesznek szert, ennek a nyereségnek egy részét igazán befizethetnék a költségvetésbe."


[link]



[link]



#zavar érzése az erőben #fejekben
2014. okt. 27. 18:46
 1/2 A kérdező kommentje:

"Fidesz azt reméli, hogy az internetadó az internet elterjesztését fogja segíteni,"


Ugye ez hazugság? Ugye nem mondott ilyet?

2014. okt. 27. 18:52
 2/2 MDaniel98 ***** válasza:
Ezt a hülyeségüket leegálabb sikerült visszavonattatni velük.
2022. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!